add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Spejaliści
Nasz Zespół

Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew to najlepsi specjaliści i starannie dobrane, nowoczesne technologie – wszystko podporządkowane realizacji jednego celu: sprawiamy, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!

Krystyna Dykstas

CERTYFIKOWANY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej

Ukończyła studia medyczne w Akademii Medycznej w Gdańsku. Pracowała w Johanesburu w RPA na oddziale chirurgii plastycznej. W roku 2011 ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Odbyła również szkolenia z nowoczesnych technik anti aging (pozyskiwania komórek macierzystych oraz Lipotransferu). Kieruje się zasadą „mniej znaczy więcej”.

Julita Stecka

MGR KOSMETOLOG, TRYCHOLOG, PODOLOG

Kosmetolog – specjalistka w kosmetologii medycznej. Misją jej pracy jest umiejętny dobór zabiegów do walki z procesami starzenia się skóry i modelowania sylwetki.
Indywidulanie dobrane zabiegi pomagają odzyskać dobrą jakość skóry i młody, świeży wygląd.
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, magister kosmetologii, studia podyplomowe na kierunku Trychologii. Ma 10 letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa, niemalże od początku związana z ReNew Institute. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kongresach. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Tetiana Topchii

KOSMETOLOG, FELCZER

Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Farmaceutycznego, magister kosmetologii farmaceutycznej.
Studia pierwszego stopnia rozpoczęła w 2009 roku i ukończyła w 2013 roku z tytułem w zawodzie Felczer, w Winnickim College Medycyny im. akad. D.Zabolotnego.
Od 2014 roku stałe poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach z kosmetologii i medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej, umiejętnie podkreśla i wydobywa kobiece piękno.

Sylwia Sliwińska

KOSMETOLOG

Licencjonowany kosmetolog z ponad dwunastoletnim stażem. Studia ukończyła na wydziale kosmetologii w  Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w zagranicznych klinikach pozwoliło doskonalić wiedzę z zakresu terapii łączonych z użyciem  sprzętu Hi-tech oraz terapii przeciwstarzeniowych. Perfekcjonistka i pasjonatka holistycznego podejścia do klienta. Jej autorska technika pracy bazuje na najnowszych światowych trendach, doniesieniach naukowych oraz badaniach klinicznych co przekłada się na zastosowanie zaawansowanych technik odmładzania skóry i modelowania sylwetki.

Dajana Czyżykowska

KOSMETOLOG

Licencjonowany Kosmetolog, posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Zajmuję się laseroterapią, zabiegami iniekcyjnymi oraz anti-aging i modelowania sylwetki. Wybrała pracę w ReNew Institute ze względu na możliwość wykonywania zabiegów na najlepszych sprzętach, wykorzystujących najnowsze technologie oraz współpracę z doświadczonym personelem medycznym. W swojej pracy stawia na efektywność i wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Kosmetologia jest jej pasją. W wolnych chwilach uwielbia testować nowe produkty kosmetyczne.

Beata Kijewska Nazarczuk

RECEPCJONISTKA, MANAGER

W zespole ReNew Institute od 2019 roku. Ukończyła studia na Wyższej Hanzeatyckiej Szkole Zarządzania, na wydziale Marketing i Zarządzanie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Pełna entuzjazmu i chęci rozwoju uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, aby dzięki osiągniętej wiedzy w branży beauty być większym wsparciem dla zespołu.
Jej celem jest najwyższy poziom świadczonych usług oraz dbałość o profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów.

Aleksandra Tomaszewska

RECEPCJONISTKA, OFFICE MANAGER

Pełni rolę doradcy klienta oraz office managera. Dba o to, żeby każdy klient
czuł się u nas dobrze i otrzymał to czego potrzebuje. Lubi ład i porządek, zawsze zorganizowana. W branży beauty pracuje od 6 lat. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach. Lata doświadczenia pozwalają jej szybko i skutecznie dopasować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Daria Wichłacz

linergistka

Z branżą beauty związana od 15 lat . Jest linergistką, instruktorem stylizacji paznokci i zajmuje się terapią blizn. Ciągle poszerza swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Pozwoliło jej to stworzyć autorskie techniki, którymi poprawia jakość i komfort życia swoim klientom. Pracuje wieloma technikami, co pozwala jej na holistyczne podejście do każdego klienta. Ponad wszystko ceni sobie piękno i naturalność i właśnie tym kieruje się w swojej pracy.

Dominika Bukowska

WŁAŚCICIELKA

Zarówno w życiu prywatnym jak i w prowadzonej działalności bardzo ceni sobie wysoką jakość!
W doborze oferty zabiegów które trafiają do instytutu ReNew stawia przede wszystkim na innowacyjność, bezpieczeństwo i skuteczność w działaniu. Urządzenia które wprowadza do oferty to sprzęty medyczne z certyfikatem medycznym, światowych marek.
Śledzi najnowsze trendy, systematycznie bierze udział w wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą.
Wszystko to w imię realizacji naszego celu: – Sprawiamy, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!

O nas

Poznaj nasze wartości

PRZEJDŹ DO STRONY