add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

APTOS nici liftingujące

APTOS nici liftingujące

III Generacja nici APTOS

Nici liftingujące Aptos

Małoinwazyjne zabiegi liftingujące przy użyciu nici zyskują dużą popularność w medycynie estetycznej. Nici APTOS to nici, które liftingują ale też i rewitalizują tkanki. Nad ich skutecznością, od ponad 20 lat, pracują wybitni specjaliści. Nazwa APTOS pochodzi od łacińskiego anti ptosis – znaczącego przeciw opadaniu.

Lifting nićmi APTOS przeznaczony jest dla osób z niewielkim zwiotczeniem tkanek. Terapia nićmi działa przeciwstarzeniowo. Zabieg jest małoinwazyjny i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Pacjent zachowuje naturalne rysy twarzy przy jednoczesnym zliftingowaniu skóry i pobudzeniu procesów naprawczych ze wzmożoną produkcją kolagenu i poprawą jej nawilżenia. Wokół nici powstaje naturalne zwłóknienie, które tworzy stelaż utrzymujący się nawet po jej wchłonięciu. Nici grupują tkanki i utrzymują w prawidłowej pozycji. Równocześnie  stymulowana jest produkcja elastyny i kolagenu.

Sekret nici APTOS VISAGE tkwi w ich zróżnicowanej budowie, kształcie i wielokierunkowym ułożeniu haczyków. Nici te wchłaniają się po ok. 1,5 roku. Wykonane są one z kwasu polimlekowego i kaprolaktanu, które to przyczyniają się do ich silnych właściwości stymulacyjnych. W zależności od obszaru ich implementacji, zabieg trwa od kilkudziesięciu minut do godziny. Pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już po zabiegu, ale na efekt finalny trzeba poczekać od trzech do sześciu miesięcy. Efekty zabiegu utrzymują się przez ok. dwa lata.

Nici Visage Excellence to uniwersalne, rozpuszczalne nici z wielokierunkowymi wypustami. Każda sekwencja wypustów zlokalizowana jest w kierunku przeciwnym do poprzedniej. Specjalnie zaprojektowane wypusty po zaimplementowaniu powodują lepsze napięcie i podtrzymanie tkanek. To unikalne rozwiązanie zwiększające siłę uniesienia tkanek.

Metoda Visage Excellence może być stosowana do liftingu i odmłodzenia twarzy i szyi. Efektywnie zaprojektowane nici liftingują miejsca zabiegowe dzięki prostej i nieinwazyjnej procedurze. Nici wprowadzane są pod skórę za pomocą tępo zakończonej kaniuli, która pozwala uniknąć dodatkowego krwawienia i obrzęku po zabiegu. Metoda Visage Excellence to łatwa i szybka metoda liftingu wymagająca jedynie minimalnego czasu rekonwalescencji.

Nici Nano Vitis – to nić rozpuszczalna z monofilamentu, bez wypustów, podwójnie skręcona. Nić umieszczona jest w tępo zakończonej kaniuli. Po implantacji zaczyna się rozkręcać, zwiększa swoją objętość przez co wypełnia miejsce implantacji, tak jak wypełniacz. Powierzchnia skóry ulega wyrównaniu i jest wyraźnie gładsza. Maksymalny efekt uzyskuje się w ciągu 1-1,5 miesiąca po zabiegu i utrzymuje się przez 1,5 do 2 lat. Metoda ta dedykowana jest do rewitalizacji i wzmacniania różnych części twarzy, szyi i ciała.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Utrata jędrności skóry na twarzy i szyi.
 • Zaburzony owal twarzy, nieregularne rysy twarzy.
 • Obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, opadające brwi.
 • Opadająca, wiotka skóra policzków.
 • Fałdy i zmarszczki skóry na twarzy i szyi.
 • Zmiany zanikowe twarzy i szyi.
 • Asymetria twarzy.
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża.
 • Choroba nowotworowa.
 • Otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry.
 • Zaburzenia krzepliwości krwi.
 • Terapia przeciwzakrzepowa.
Najczęściej zadawane pytania

Jak się przygotować do zabiegu?

Przez 10 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi. Przed terapią należy unikać spożywania alkoholu, picia mocnej kawy oraz palenia papierosów.

Kiedy można spodziewać się efektów zabiegu?

Pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już zaraz po zabiegu, ale na efekt finalny trzeba poczekać od trzech do sześciu miesięcy. Efekty zabiegu utrzymują się przez ok. dwa lata.

Czy po zabiegu skóra jest podrażniona?

Po zabiegu mogą wystąpić ból pozabiegowy oraz opuchlizna, które są przejściowe a skóra może być zaczerwieniona.

Jaka jest zasada działania nici Aptos?

Nici posiadają mikrowypusty, które umożliwiają skuteczne zaczepienie ich w tkankach. Dzięki temu tworzy się podskórny stelaż, który powstrzymuje proces opadania tkanek, na który narażona jest wiotczejąca skóra. Do umieszczenia nici na właściwe miejsce, wykorzystuje się specjalistyczne igły, których budowa pozwala na bardzo precyzyjne ruchy. Nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe miejsca.

Czy zabieg jest inwazyjny?

Zabieg przy użyciu nici liftingujących jest małoinwazyjny i bezbolesny. Przywraca naturalny wygląd. Można wykonywać go na twarzy jak i na ciele. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach od zabiegu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg z użyciem liftingujących nici APTOS przeznaczony jest dla Pacjentów między 30 a 65 rokiem życia oraz dla osób, które zauważają pierwsze oznaki wiotczenia skóry, opadanie tkanek czy asymetrię twarzy.

Cennik

APTOS nici liftingujące

kup zabieg on-line
Aptos Excellence Visage HA (10 szt.) NOWOŚĆ
4500 zł
Aptos Excellence Visage (10 szt.)
4000 zł
APTOS NANO VITIS (10 SZT.)
1700 zł