add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Geneo

Geneo

Ekspresowa pielęgnacja skóry 3w1

Geneo to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Urządzenie stymuluje złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka, a ten naturalny proces oczyszczający odsłania warstwę młodszych komórek, które łatwo wchłaniają zawarte w preparatach kosmetycznych składniki odżywcze. Dzięki technologii OxyGeneo powstają bardzo duże ilości pęcherzyków CO2 (dwutlenku węgla), które rozpryskują się na skórze i trafiają do jej zewnętrznych warstw. Pęcherzyki CO2 to efekt reakcji, jaka zachodzi między składnikami musującej kapsułki (z aktywnym dwuwęglanem sodu i kwasem cytrynowym) a żelem zawierającym naturalne składniki, rozprowadzanym równomiernie na skórze.

W bogatym w CO2 środowisku zwiększa się kwasowość krwi (czyli obniża się jej pH). To z kolei wywołuje efekt Bohra – naturalną reakcję krwi na obniżanie pH, w wyniku której hemoglobina łatwiej oddaje tlen tkankom. Proces ten prowadzi do zwiększenia ilości tego gazu w naskórku i do lepszego natlenienia tkanek. Na skutek tej fizjologicznej reakcji zwiększa się przepływ krwi w naczyniach włosowatych i poprawia się metabolizm komórek. Musowanie przyspiesza zaś wchłanianie aktywnych składników odżywczego żelu.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Skóra szara, pozbawiona blasku
 • Skóra odwodniona
 • Redukcja zmarszczek
 • Zwężenie porów 
 • Poprawa gęstości skóry
 • Wyrównanie kolorytu skóry
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Uczulenie na kwasy
 • Uczulenie na sodę oczyszczoną
 • Choroby skóry
 • Aktywna opryszczka
 • Choroby zakaźne
 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Zaburzenia krążenia
Najczęściej zadawane pytania

Czy Geneo to odpowiedni zabieg dla mnie?

Jest to zabieg odpowiedni dla każdego typu skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. Posiada on dwie wersje, w zależności od potrzeb klientek i klientów: • NeoRevive®- opatentowany zabieg odmładzający: redukuje zmarszczki i poprawia jędrność skóry, dogłębnie odżywia skórę i poprawia jej gęstość, zmniejsza pory • NeoBright® – zabieg rozjaśniający i odżywiający: dotlenienia skórę, głęboko nawilża, wyrównuje koloryt, nadaje skórze zdrowszy, bardziej promienny wygląd.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem jest oczyszczenie skóry poddawanej zabiegowi. Na oczyszczony fragment nakłada się bogaty w składniki aktywne żel. Następnie na głowicy aplikatora mocuje się musującą kapsułkę. Głowicą na skórze wykonuje się koliste ruchy, którymi równomiernie rozprowadza się aktywny, odżywczy żel, złuszcza naskórek i uwalnia składniki kapsułki.

Czy zabieg jest bolesny?

Geneo przypomina masaż twarzy połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Tworzące się na skórze mikropęcherzyki na skutek połączenia kapsułki z żelem sprawiają że zabieg jest bardzo odświeżający i przyjemny. Dzięki pominięciu procedury próżniowej (którą stosuje się w przypadku innych urządzeń służących do kosmetyki twarzy) zabieg jest przyjemny i relaksujący. Po zabiegu pacjenci czują się odprężeni i zauważają różnicę w swoim wyglądzie. Osoby posiadające skórę wrażliwą mogą odczuwać w trakcie pierwszej części zabiegu podwyższoną temperaturę.

Czy Geneo jest odpowiednim zabiegiem przed "wielkim wyjściem"?

Tak! Zabieg geneO™ nie wymaga rezygnacji z życia towarzyskiego, a wygląd skóry i odczucia są znakomite zaraz po jego przeprowadzeniu. Jeżeli masz w najbliższym czasie zaplanowaną imprezę, przyjdź na zabieg geneO™ w tym samym dniu lub dzień wcześniej, a efekt będzie dobrze widoczny w najważniejszym momencie.

Czy mogę się poddać zabiegowi Geneo, jeżeli mam trądzik?

Tak. Ponieważ złuszczanie naskórka w geneO™ jest bardzo delikatne i nie podrażnia skóry, a ponadto brak próżni niweluje ryzyko roznoszenia się zmian trądzikowych. W przypadku indywidualnych kwestii dotyczących skóry należy skonsultować się z osobą wykonującą zabieg.

Jak często mogę korzystać z zabiegu Geneo?

W przypadku takich problemów skórnych, jak uszkodzenia słoneczne, czy trądzik, zalecane są zabiegi cotygodniowe. Planowanie zabiegów geneO™ raz w miesiącu stanowi doskonały długofalowy program terapii przeciwdziałającej starzeniu się skóry. Najlepszy indywidualny harmonogram zabiegów dobierze specjalista w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Cennik

Seria 3 do 4 zabiegów pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie.

kup zabieg on-line
Twarz
300
Twarz + szyja
400
Twarz + szyja + dekolt
450
Pakiet 6 zabiegów (twarz+szyja+dekolt)
oszczędzasz 600 PLN
2100