add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Jalupro – stymulator tkankowy

Jalupro – stymulator tkankowy

Autoryzowany gabinet Jalupro.

Rewolucyjne połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów. Aminokwasowa terapia zastępcza.

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem Jalupro


ReNew Institute należy  do wąskiej elitarnej grupy gabinetów medycyny estetycznej będących autoryzowanymi gabinetami Jalupro. Pracujemy na oryginalnych produktach oraz za pomocą sprawdzonych technik aby efekty Waszych zabiegów były jak najlepsze.

 

Jalupro ® – sekret jędrnej skóry na długo!

Zachowanie młodego oraz promiennego wyglądu skóry od lat było w centrum zainteresowań wśród kobiet na całym świecie. Już w starożytności doceniano zabiegi upiększające. Znana ze swej urody Kleopatra codziennie zażywała kąpieli mlecznych, które miały zapewnić jej upragnioną przez wielu „wieczną młodość”.

Niestety u każdego z Nas po 25 roku życia następuje stopniowe spowolnienie metabolizmu. Przyczynia się ono do przyśpieszenia procesów odpowiedzialnych za zjawisko starzenia się skóry.

Dzisiejsze tempo życia, niezrównoważona dieta, stres oraz promieniowanie UV czy smog. To tylko niektóre z czynników negatywnie wpływających na kondycję naszej skóry.

Dodatkowo u kobiet około 50 roku życia mamy do czynienia z menopauzą. Zmiany hormonalne związane z przekwitaniem prowadzą do gwałtownego nasilenia procesów starzenia się. Następuje zauważalne pogorszenie się kolorytu i struktury skóry. W związku z tym, że takie zjawisko wywołane jest zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie kobiet znajdujących się w okresie menopauzy, działanie na skórę „od zewnątrz” przestaje być wystarczające.

Doskonałym rozwiązaniem, któremu zaufało już ponad milion kobiet z 40 różnych krajów jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza (ang. AART – Amino Acid Replacement Therapy) z wykorzystaniem preparatów z serii Jalupro . Innowacyjny produkt opracowany przez naukowców szwajcarskiej firmy Professional Derma. Umożliwia bezpieczne działanie „od środka” w celu skutecznego przywrócenia skórze blasku oraz elastyczności, a ponadto długotrwale zapobiega utracie jej jędrności.

Czym jest Jalupro®?


Preparaty z linii JALUPRO® to wynik wieloletnich badań szwajcarskich naukowców. Produkty Jalupro® zostały stworzone z myślą o spowolnieniu oznak upływu czasu. Na świecie okrzyknięto je pierwiastkiem długowieczności. Opatentowana formuła oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów dostarcza komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Preparaty z serii Jalupro posiadają w swoim składzie wyłącznie najbardziej aktywną, czyli prekursorową formę aminokwasów niezbędnych do budowy kolagenu w określonej ilości i proporcji.

Dla wzmocnienia oraz przedłużenia efektu rewitalizacji skóry Jalupro ® zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy. Nie tylko potęguje on działania aminokwasów. Nawilża także skórę oraz daje optymalne środowisko do wytworzenia nowych nici kolagenowych. Przyśpiesza również gojenie i regenerację skóry.

Takie połączenie aktywnych składników daje naszym pacjentom możliwość już po 10 dniach od zabiegu zauważyć pierwsze efekty. Dochodzi do poprawy jakości stanu i struktury skóry, jej sprężystości oraz redukcji drobnych zmarszczek.

Co najważniejsze, efekty uzyskane po takim zabiegu są bardzo naturalne i długotrwałe.

W celu zapewnienia pacjentowi maksymalnego komfortu, preparat wstrzykiwany jest w bardzo małych ilościach po uprzednim zastosowaniu kremu miejscowo znieczulającego. Sprawia to, że zabieg staje się niemalże bezbolesny.

Starzenie się skóry, a kolagen


Jednym z czynników przyczyniających się do powstawania zmarszczek oraz pogorszenia sprężystości skóry jest spadek produkcji kolagenu.  To główne białka zapewniające skórze elastyczność i prawidłowe napięcie. Kolagen posiada specyficzny układ aminokwasów, które pełnią rolę cegiełek budujących to białko. Jego struktura w 75% składa się z glicyny, L-proliny, L-lizyny oraz L-leucyny.

Glicyna, która stanowi 33% wszystkich aminokwasów wchodzących w skład kolagenu jest aminokwasem endogennym. Oznacza to, że ludzki organizm nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować wystarczającej ilości tego składnika.

Mówiąc o skuteczności wykorzystania przez organizm dostarczanego budulca trzeba wspomnieć, że postać podania takich aminokwasów również ma znaczenie. W związku z dużą specyficznością procesu syntezy kolagenu, aminokwasy dostarczane do naszego organizmu powinny być w formie prekursorowej. Tylko wtedy są one w stanie skutecznie pobudzić powstawanie nowych cząsteczek kolagenu zwiększając gęstość skóry, a tym samym przywracając jej blask, witalność oraz młody wygląd.

 

Tajemnica szwajcarskiej linii produktów JALUPRO®


tkwi w aminokwasach, które są jedynym niezbędnym substratem potrzebnym do inicjacji syntezy kolagenu typu I oraz III. JALUPRO® zawiera tę najbardziej efektywną, fizjologiczną sekwencję aminokwasów (AA) – w formie prekursorowej – w której skład wchodzą: glicyna, l-prolina, l-lizyna oraz l-leucyna.

 

Dla kogo jest Jalupro ®?


Aminokwasowa Terapia Zastępcza preparatami z serii Jalupro ® została stworzona dla każdego kto pragnie w naturalny sposób opóźnić procesy starzenia się skóry.

Wskazania do zabiegu Jalupro ®:

 • Umiarkowane oraz głębokie zmarszczki twarzy oraz szyi
 • Zasinienia w okolicy oczu
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy
 • Wysuszona i pozbawiona blasku skóra
 • Oznaki starzenia się oraz utrata jędrności skóry ramion, ud i brzucha

 

Zabiegi mogą być wykonywane nie tylko w obszarze twarzy. Jalupro stosujemy we wszystkich okolicach ciała, gdzie niezbędne jest przywrócenie jędrności skóry. Częste obszary zabiegowe to okolicach szyi i dekoltu, ramiona, uda oraz brzuch.

Jalupro ® świetnie sprawdzi się również w przypadku chęci poprawy wyglądu blizn potrądzikowych lub rozstępów.

 

Jalupro Classic czy HMW?


Dla skóry dojrzałej, szczególnie narażonej na powstawanie zmarszczek głębokich oraz bruzd dedykowany jest preparat Jalupro ® HMW. Nadaje on skórze naturalną objętość, a ponadto nawilża jej warstwy powierzchniowe oraz głębokie. To produkt, którego zadaniem jest bioregeneracja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd.

JALUPRO® Classic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

Jalupro ® Classic doskonale sprawdzi się podczas zabiegów w obrębie najdelikatniejszej skóry twarzy. Jest dedykowany dla problematycznej okolicy oczu niwelując zasinienia występujące w tym obszarze.

Oba preparaty zapewniają maksymalne ujędrnienie, regenerację oraz rozświetlenie skóry. Pozwalają na uzyskanie efektu naturalnego piękna.

 

Procedura łączona – zabieg JALU COMBO


Jalu COMBO to synergia Jalupro® Classic i Jalupro® HMW. Dzięki ich działaniu zarówno mało, jak i wielocząsteczkowego kwasu hialuronowego w połączeniu ze skoncentrowaną ilością aminokwasów uzyskujemy bardzo wysoką skuteczność działania: bioregeneracja, odbudowa i zagęszczenie skóry, nawilżenie, wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie oraz delikatny i naturalny efekt wolumetryczny.

Jalupro dedykowane na okolicę oczu


Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka i delikatna. Czyni to ją niezwykle wrażliwą na czynniki zewnętrzne. Także nieodpowiednia dla tego obszaru skóry pielęgnacja lub całkowity jej brak szybko daje o sobie znać w postaci cieni pod oczami. Również zmiany zachodzące w Naszym organizmie takie jak stres, zmiany hormonalne czy zbyt mała ilość spożywanej wody może prowadzić do powstania sińców pod oczami.

Efekty terapii z zastosowaniem Jalupro.

Ponadto obecność tkanki tłuszczowej w tej okolicy jest tak znikoma, że utrata jędrności i powstawanie zmarszczek następują nieporównywalnie szybciej niż w innych obszarach twarzy. W wyniku zachodzących procesów starzenia się skóry oraz innych wymienionych wyżej czynników zaczynają pojawiać się coraz bardziej widoczne zasinienia. Z czasem stają się praktycznie niemożliwe do zamaskowania.

Sińce pod oczami nie tylko dodają lat, ale również potęgują wrażenie zmęczenia i pozbawiają pewności siebie. Preparat z serii Jalupro zastosowany w okolicy oczu poprawia mikrokrążenie. Stymuluje także produkcję kolagenu przynosząc zauważalną już po pierwszym zabiegu poprawę stanu skóry.

Podczas gdy kosmetyki oraz domowe sposoby skupiają się przede wszystkim na usprawnieniu mikrokrążenia, Jalupro działa dwukierunkowo. Koncentrując się również na poprawie jakości skóry oraz stymulacji produkcji kolagenu w tym obszarze, co gwarantuje długotrwałe efekty.

Takie działanie preparatów z serii Jalupro niweluje główny powód widocznych zasinień. Czyli wiotką i osłabioną skórę w okolicy oczu przez którą możemy dostrzec drobne naczynia krwionośne tworzące dobrze znany nam efekt „cieni pod oczami”. Poprawa gęstości i elastyczności skóry pod oczami sprawi, że sińce będą mniej widoczne nawet po nieprzespanej nocy.

Procedura dedykowana na okolicę oczu – zabieg Jalupro Strong Eye – potrójne stężenie AA


W nowej, przełomowej procedurze zabiegowej „Potrójnego Stężenia AA” – Jalupro® classic będzie w sposób wyjątkowo skuteczny, przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa niwelował wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu. Aż 100 mg najważniejszych dla syntezy kolagenu 4 aminokwasów skoncentrowanych w zaledwie 1 ml nieusieciowanego, delikatnie lepkiego HA o niewielkiej molekule pozwoli zagęścić, zregenerować, ujędrnić, nawilżyć skórę oraz zredukować zasinienia wokół oczu. Efekty będą pojawiały się niemal natychmiast, natomiast po pełnej terapii ok 3 zabiegów uzyskane rezultaty będą długotrwałe i utrzymają się nawet do 6-12 miesięcy.

Procedura Jalu Toxin – podwójna siła oraz naturalny efekt


Dla najbardziej wymagających pacjentów powstało innowacyjne połączenie składników aktywnych zawartych w Jalupro oraz toksyny botulinowej tworząc zupełnie nowy preparat JaluToxin.

Wykorzystanie JaluToxin zapewni pacjentowi wszystkie korzyści wynikające ze stosowania mieszaniny wyselekcjonowanych aminokwasów oraz kwasu hialuronowego zawartych w produktach Jalupro. Dodatkowo umożliwi pozbycie się uporczywych zmarszczek z jednoczesnym zachowaniem naturalnej mimiki.

Zabiegi często są wykorzystywane w celu zminimalizowania zmarszczek w obrębie skóry oczu gdzie występują tzw. „kurze łapki”, zlokalizowanych w okolicy ust „zmarszczek palacza” oraz występujących na szyi niechcianych „pierścieni Venus”.

Co ważne, po zabiegu z wykorzystaniem JaluToxin relaksacji ulegają jedynie przyczepy skórno-mięśniowe. Natomiast mięśnie głębokie zachowują swoją funkcję, czego efektem jest naturalna mimika twarzy przy jednoczesnym skutecznym wygładzeniu zmarszczek.

 

Procedura Jalu Plasma – terapia wypadania włosów i łysienia, stymulacja wzrostu włosów, poprawa kondycji i gęstości włosów


Zabieg Jalu Plasma polega na połączeniu osocza, które w swoim składzie zawiera autologiczne czynniki wzrostu z aminokwasami z których powstaje włos. Czynniki wzrostu stymulują mieszki włosowe do produkcji włosów a aminokwasy dostarczają budulca do powstawania włosów. Połączenie tych dwóch sił aktywnych pomaga leczyć problem zarówno wypadania włosów jak i łysienia. Zabieg osocza w połączeniu z aminokwasami ma znacznie mocniejsze działanie stymulujące niż sam zabieg osocza.

 

Kompleksowe wzmocnienie organizmu z Jalupro Drink


Doskonałym uzupełnieniem zabiegów z użyciem preparatów Jalupro jest stosowanie doustnej Terapii Aminokwasowej dostępnej w postaci Jalupro Drink.

Jest to suplement diety zawierający najważniejsze dla prawidłowego funkcjonowania aminokwasy. W tym endogenną glicynę, która dostarczana do organizmu w odpowiedniej dawce zapewnia działanie przeciwlękowe, poprawiające samopoczucie oraz pamięć. Ponadto glicyna występująca w Jalupro Drink bierze udział w procesie detoksykacji wątroby oraz pomaga zapobiegać nowotworom dzięki swojemu działaniu antyoksydacyjnemu.

Zażywając tylko jedną saszetkę dziennie, już po 3 miesiącach zauważalnie poprawi się stan naszej skóry, włosy oraz paznokcie ulegną wzmocnieniu, a także nastąpi znacząca poprawa jakości snu. Taka kompozycja składników zawartych w Jalupro Drink zapewni kompleksowe wzmocnienie organizmu oraz wparcie systemu immunologicznego.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • utrata napięcia skóry wraz z wiekiem, skóra wiotka, pozbawiona jędrności
 • przesuszona skóra, z utrwalonymi, głębokimi zmarszczkami i bruzdami na szyi (tzw. naszyjnik Wenus), dekolcie, twarzy i dłoniach
 • skóra matowa, poszarzała, pozbawiona blasku, wymagająca rewitalizacji
 • u osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach, w sztucznym oświetleniu i przy ekranach komputerowych
 • sińce pod oczami
 • nawilżenie, ujędrnienie, wygładzenie ust (rewitalizacja bez modelowania kształtu)
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Zmiany skórne, stany zapalne w obszarze zabiegu
 • Infekcje wirusowe (w tym – opryszczka) lub bakteryjne
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • Nieustabilizowana cukrzyca
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy widać efekt?

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po około 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Czy zabieg jest przeznaczony dla mnie?

Z zabiegu mogą skorzystać osoby już po 25 roku życia. U takich pacjentów ma on działanie profilaktyczne, hamujące procesy starzenia dzięki utrzymaniu prawidłowego poziomu kolagenu. U starszych pacjentów odbudowuje i regeneruje skórę poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej.

Jakie są możliwe skutki uboczne?

Możliwe działania niepożądane to: ból, zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, zasinienie. Objawy te zwykle ustępują w ciągu kilku dni od zabiegu.

Cennik

Cennik Jalupro.

kup zabieg on-line
Jalupro CLASSIC
600 zł
Jalupro HMW
1200 zł
Jalupro Combo (HMW+ CLASSIC)
1500 zł
Jalupro Jalu Strong Eye
650 zł
Jalupro Jalu Toxin
1300 zł
Jalupro Jalu Plasma
1100 zł