add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Oporne depozyty tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna


Lipolizę iniekcyjną stosuje się w celu redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych okolicach, mogą to być: podbródek, kark, brzuch, pośladki, plecy, uda. Sam zabieg polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową  preparatu, koktajlu którego substancje aktywne wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki temu następuje redukcja miejscowych złogów tłuszczu.

Zabiegi przeprowadza się, w zależności od indywidualnych oczekiwań, 2–6 razy, w odstępach od 3 do 6 tygodni. Efekt pojedynczego zabiegu widać po około trzech tygodniach. Wtedy też należy wykonać wizytę kontrolną, podczas której ustalony zostanie plan kolejnych zabiegów. Lipolizę przeprowadza się stopniowo, ponieważ podczas jednego zabiegu nie można podawać zbyt dużej ilości preparatu. Stopień redukcji tkanki tłuszczowej zależny jest od rejonu ciała, który poddany został zabiegowi.

Zabieg lipolizy nie jest zbyt bolesny nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu występuje przejściowe  zaczerwienienie, obrzęk i nieznaczne dolegliwości bólowe. Po kilku dniach objawy te całkowicie ustępują.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Podwójny podbródek
 • Ginekomastia
 • Fałd tłuszczu na brzuchu
 • Zbyt szerokie uda
 • Nadmiar tłuszczu na pośladkach
 • fałdy na plecach, znajdujące się poniżej żeber,
 • otłuszczony, tzw. byczy kark,
 • poduszeczki tłuszczowe w okolicy pach,
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ostre choroby nerek i wątroby
 • Cukrzyca
 • Zaburzenia krzepliwości
 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Ostre stany zapalne
Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Przed zabiegiem na wybrane, zaznaczone okolice może zostać nałożona maść ze środkiem znieczulającym. Dzięki używaniu bardzo cienkich igieł zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów. Następnie, po dezynfekcji skóry, dokonuje się wstrzykiwania preparatu w zaznaczone miejsca bardzo cienką igłą. W miejscu podania pojawia się zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia, które szybko ustępuje. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie, swędzenie czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Podczas lipolizy iniekcyjnej tkanka tłuszczowa jest likwidowana poprzez podawanie zastrzyków z substancji, która prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych. W miejscach wstrzyknięcia preparatu powstaje kontrolowany i zamierzony, niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu.

Cennik

Cena uzależniona jest od obszaru poddanego zabiegowi, ilości tkanki tłuszczowej i ilości wstrzykniętego preparatu.

kup zabieg on-line
Koktajl lipolityczny 1 ampułka
350 zł
Koktajl lipolityczny 2 ampułki
650 zł
Koktajl lipolityczny 3 ampułki
900 zł
Prostrolane Inner-B - 1amp
650 zł
Prostrolane Inner-B - 2 amp
1200 zł
Prostrolane Inner-B - 3 amp
1700 zł
Prostrolane Inner-B - 4 amp
2200 zł