add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
Skaner ciała Fit 3D

Skaner ciała Fit 3D

Zwizualizuj sobie zdrowszego siebie!

Nowy standard do analizy Twojego ciała!

Play

Skan Fit 3D


Urządzenie Fit 3D to najbardziej profesjonalny skaner do ciała dostępny na rynku. Jest to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie do skanowania ciała, który przybyło do nas z USA.
Pozwala uzyskać pełen obraz ciała w formacie 3D w jedyne 40 sekund. Setki pomiarów są automatycznie pobierane podczas przeprowadzania każdego skanu wliczając obwody, długości, kontury, szerokości, objętości aby stworzyć avatar w obrazie 3D.
Pozwala to na dokładne śledzenie zmian zachodzących podczas zmiany w kształcie sylwetki po np. serii zabiegów modelujących sylwetkę.

Ta innowacyjna technologia oferuje to, co najlepsze w analizie składu ciała — koniec z pomiarami obwodu lub niedokładnymi danymi dotyczącymi masy lub tkanki tłuszczowej. FIT3D współpracowało z wiodącymi na świecie badaczami składu ciała z LSU, UCSF i Mount Sinai School of Medicine, aby stworzyć swój algorytm dotyczący tkanki tłuszczowej.

Oprócz uzyskania wnikliwych informacji na temat stanu zdrowia, dobrego samopoczucia i kondycji, korzystając ze skanera FIT3D, dołączasz do potężnej sieci klientów FIT3D w ponad 35 krajach. Na całym świecie klient FIT3D używa ProScannera co 2,5 minuty, aby zapewnić całkowitą ocenę stanu zdrowia.

Nigdy więcej zgadywania jak idą Twoje postępy.

Jak to działa?


Nieinwazyjne urządzenie, wykorzystujące bliską podczerwień, czujnik ruchu zamontowany w urządzeniu porusza się w górę i w dół podczas Twojego skanowania. W 40 sekund skaner tworzy kompletny obraz 3D , 360 stopniowy skan daje Ci pełen obraz sylwetki. To innowacyjne urządzenie pomaga śledzić postępy na siłowni oraz po zabiegach modelujących sylwetkę. Otrzymasz pełen obraz 3D swojego ciała w formie avatara ze szczegółowymi wymiarami.

Oceń i śledź skład swojego ciała,  masę mięśniową lub transformację utraty wagi za pomocą Fit3D ProScanner. Korzystając z najnowszej technologii i oprogramowania, FIT3D ProScanner wykonuje 1200 zdjęć ciała podczas prostego 40-sekundowego skanowania. Dane te są następnie przetwarzane w ciągu kilku sekund przy użyciu zaawansowanych algorytmów w celu stworzenia wirtualnego awatara 3D użytkownika wraz z danymi biometrycznymi do śledzenia wszelkich fundamentalnych zmian w ciele.

Oprócz śledzenia zmian kształtu fizycznego za pomocą awatara, nasz skaner ciała 3D zapewnia również kompleksową ocenę stanu zdrowia. W mniej niż minutę uzyskasz dostęp do osobistych danych biometrycznych, w tym wagi, pomiarów całego ciała, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej i oceny kondycji sylwetki na podstawie porównania z ponad 250 000 skanów.

Jak mogę śledzić moje postępy?


Otrzymasz darmowy dostęp do logowania na platformie Fit 3D. Urządzenie oferuje łatwą w obsłudze aplikację internetową, dzięki której  klienci mają pełen dostęp  do skanu całego ciała, w ten sposób mogą porównać efekty jakie poczynili od stanu wyjściowego.

 

Czy zabieg jest dla mnie?


Urządzenie jest całkowicie bezinwazyjne. Jeśli tylko wyrazisz chęć możesz się u nas zeskanować.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszą i jedyną kliniką na Pomorzu i nieliczną w kraju, która zapewnia tą innowacyjną ocenę stanu zdrowia i sprawności.

Ponieważ wielu z nas zależy na poprawie zdrowia, sprawności i samopoczucia, nasza usługa skanowania ciała 3D umożliwia dokładną ocenę i śledzenie postępów, pomagając skoncentrować się i motywować do osiągania celów w zakresie sprawności i dobrego samopoczucia.

Skanowanie Fit3D,  to świetny sposób na poznanie punktu wyjścia i śledzenie postępów w czasie, niezależnie od tego, czy chodzi o utratę wagi, budowanie mięśni czy poprawę kondycji.

Skan zapewnia ponad 200 konkretnych pomiarów ciała, co pozwala dokładnie porównać transformację ze skanowania na skanowanie.

Jakie są korzyści ze skanowania ciała 3D za pomocą Fit 3D ProScaner


Nigdy więcej zgadywania, gdzie jesteś i co osiągnąłeś. FIT3D ProScanner dostarcza dokładne wartości tkanki tłuszczowej i masy ciała, które są porównywalne ze skanowaniem DEXA.

W ciągu zaledwie 40 sekund skaner FIT3D Pro wykonuje ponad 1000 obrazów ciała i generuje wiele osobistych danych biometrycznych, w tym wagę, pomiary całego ciała, procent tkanki tłuszczowej i obliczenia podstawowego tempa metabolizmu.

Kontynuacja skanowania ciała 3D i porównanie danych


Twój spersonalizowany profil ma również tę dodatkową zaletę, że umożliwia porównywanie skanów obok siebie, aby dokładnie śledzić Twoją kondycję, zdrowie lub utratę wagi. Wielu klientów uważa to śledzenie za kluczowy czynnik motywujący ich do kontynuowania odchudzania, treningów siłowych lub zabiegów modelujących sylwetkę, ponieważ dane biometryczne dokładnie oceniają zmiany zachodzące w ciele przy każdym skanowaniu.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
  • Ocena wagi i składu ciała
  • Wskaźnik podstawowej przemiany materii (BMR)
  • Analiza postawy całego ciała
  • Pomiar całego ciała
  • Monitorowanie utraty wagi
  • Indywidualnie dopasowanie odzieży - szycie na miarę
Przeciwwskazania do zabiegu
  • Brak
Najczęściej zadawane pytania

Jak działa Fit 3D?

Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia należy utworzyć swój profil online, które w późniejszym czasie pozwoli śledzić postępy. Użytkownik po założeniu profilu jest gotowy do wykonania bazowego skanu, staje na skanerze i nie rusza się przez 40 sekund. Następnie na swojego maila otrzymuje skan ciała następnie przy następny pomiarach może śledzić postępy Dane podawane przez skaner to: skład ciała, pomiary od karku po kostkę, obraz 3D czyli 360-stopniowy avatar ciała , waga oraz bilans Urządzenie pokazuje rownież jakie jest stan otłuszczenia narządów wewnętrznych oraz ryzyko zawału i zatorowości żylnej, wylicza kaloryczność ciała w czasie spoczynku

W JAKI SPOSÓB MOGĘ UZYSKAĆ ​​DOSTĘP DO WYNIKÓW I DANYCH SKANOWANIA 3D FIT PO SKANU Z OBRAZAMI CIAŁA?

OBRAZAMI CIAŁA? Po zakończeniu skanowania FIT3D klienci mogą przeglądać swoje wirtualne wskaźniki skanowania i stanu zdrowia z dowolnego urządzenia za pomocą osobistego loginu chronionego hasłem. Dostęp do skanu jest nieograniczony i dostępny w dowolnym momencie, co pozwala skupić się na kluczowych obszarach kondycji i samopoczucia, które chcesz poprawić. Twój spersonalizowany profil ma również tę dodatkową zaletę, że umożliwia porównywanie skanów obok siebie, aby dokładnie śledzić Twoją kondycję, zdrowie lub utratę wagi. Wielu klientów uważa to śledzenie za kluczowy czynnik motywujący ich do kontynuowania odchudzania lub podróży fitness, ponieważ dane biometryczne dokładnie oceniają zmiany zachodzące w ciele przy każdym skanowaniu.

Cennik

Promocja - 50 % 1 skan w cenie 50 zł

kup zabieg on-line
1 skan - PROMOCJA - 50%
100 zł - 50% = 50 zł
Pakiet 3 skany
oszczędzasz 30 PLN
270 zł
Pakiet 6 skanów
oszczędzasz 120 PLN
480 zł
Pakiet 12 skanów
oszczędzasz 420 PLN
780 zł
Skan + konsultacja
150 zł