add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Nowość – Programy naprawcze Body Control

Nowość – Programy naprawcze Body Control

Twoje ciało pod kontrolą !

Nowość ! Programy naprawcze - Terapie łączone

Programy naprawcze Body Control


Zabiegi z użyciem zaawansowanych technologii w urządzeniach  hi -tech w połączeniu z zabiegami z zakresu kosmetologii i  medycyny estetycznej  wzajemnie uzupełniają się i wzmacniają pożądane efekty zabiegu w terapii łączonej.

Terapie łączone to absolutny hit w spersonalizowanych zabiegach, przynoszą szybkie i spektakularne efekty. Połączenie kilku zabiegów działa ze wzmocnioną siłą, doskonale modeluje i ujędrnia problematyczne partie ciała, a nawet rzeźbi mięśnie. Odpowiednio dobrane  zabiegi modelujące ciało działają na zasadzie synergii i ich efekt jest jeszcze lepszy.

Klienci mają bardzo zróżnicowane problemy, dlatego tworzymy spersonalizowane programy naprawcze, składające się z indywidualnie dobranych przez specjalistę, zabiegów z naszej oferty.

Każdą terapię łączoną uzupełniamy specjalnie dobraną suplementacją i pielęgnacją domową z użyciem profesjonalnych kosmetyków.

Terapie łączone w programach  Body Control to:
  • gwarantowane stałe, atrakcyjne ceny zabiegów,
  • osiągnięcie dużo lepszych rezultatów w krótszym czasie,
  • dostosowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta,
  • spersonalizowane terapie dobrane przez kosmetologa,
  • skanowanie ciała urządzeniem 3 fitD

PROGRAMY NAPRAWCZE BODY CONTROL


 

Dlaczego ważne jest stosowanie zabiegów drenażu limfatycznego za pomocą Icoone Laser med 2 lub Lymphastim BTL w terapiach łączonych na ciało?


Większość zabiegów modelujących sylwetkę opiera się na lipolizie, czyli redukcji tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe na różny sposób ulegają degradacji, co prowadzi do ich metabolizmu w wątrobie. Tak zmetabolizowane zostają usunięte z organizmu wraz z produktami przemiany materii dzięki układowi limfatycznemu. Dlatego tak bardzo ważne jest łączenie zabiegów redukujących tkankę tłuszczową z zabiegami drenażu limfatycznego, które usprawniają układ limfatyczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać szybsze i trwalsze efekty. Tkanka tłuszczowa zostaje szybciej usunięta z naszego organizmu, zapobiegamy również powstawaniu obrzęków, redukujemy cellulit wodny. 

 

Ujędrnianie skóry dzięki połączeniu terapii


W procesie modelowania sylwetki istotnym jest również zadbanie o prawidłowe napięcie i jędrność skóry, pobudzając procesy syntezy kolagenu i elastyny. Niekwestionowanym liderem w zachowaniu jędrności skóry jest Icoone Laser Med 2, zabiegi z technologią RF oraz indywidualnie dobrane mezoterapie skóry ciała.

 

Dieta, trening czy zabiegi modelujące sylwetkę?


Wymodelowana sylwetka to cel, który każdy może osiągnąć, ale nie samą dietą, pojedynczymi ćwiczeniami czy zabiegami. To dopiero połączenie tych elementów pozwoli zobaczyć naprawdę imponujące rezultaty. W odchudzaniu ważna jest samodyscyplina i motywacja. Dzięki temu cel da się osiągnąć szybciej, a utrzymanie go będzie łatwiejsze.

Tylko synergia działań skutkuje efektami. Nie ma co wierzyć tezom, które zapewniają, że dieta wystarczy by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Zmiana nawyków żywieniowych to podstawowy i najważniejszy krok w odchudzaniu, ale szczupła sylwetka bez ćwiczeń i zabiegów wspomagających – to niestety niemożliwe.

Postępy i efekty swojej pracy możesz porównywać za pomocą naszego skanera ciała 3 fitD.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • ujędrnienie skóry
  • redukcja cellulitu
  • rzeźbienie mięśni
Przeciwwskazania do zabiegu
  • W zależności od wybranego zabiegu
Najczęściej zadawane pytania

Co to są terapie łączone?

To proces łączenia zabiegów indywidualnie dobranych do problemu. Lepsze efekty zabiegowe w krótszym czasie.

Cennik

Programy Body Control

kup zabieg on-line
Program "Body Control" Srebrny
1500 zł
Program "Body Control" Złoty
3000 zł
Program "Body Control" Platynowy
4000 zł