add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Sexy Vector lifting dynamiczny

Sexy Vector lifting dynamiczny

- lifting twarzy, modelowanie łuku jarzmowego

Sexy Vector – lifting twarzy, modelowanie łuku jarzmowego.

Sexy Vector to lifting twarzy metodą chirurgów plastyków dr Hassana Galadari (ZEA) i dr Wolfganga Redka-Swoboda (Niemcy).
Lifting twarzy uzyskujemy przez wypełnienie anatomiczne przestrzeni poduszeczek tłuszczowych głębokich, ponieważ  z wiekiem zanikają. Drugim etapem zabiegu jest modelowanie łuku jarzmowego tzw. Sexy Vector. Teraz Ty również możesz skorzystać z ulubionego zabiegu gwiazd Hollywood bo jest dostępny w ReNew Institute. Lifting twarzy wykonany ta metodą unosi policzki, zmniejsza dolinę łez, wygładza i unosi fałdy nosowo – wargowe, a także wpływa korzystnie na owal twarzy. Zabieg daje bardzo naturalne efekty odmłodzenia rysów twarzy.

Zabieg wykonany jest przy użyciu najwyższej jakości szwajcarskiego kwasu hialuronowego marki Teosyal. Produkty te pozwalają zachować naturalną dynamikę twarzy.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
  • Uwydatnienie kości policzkowych
  • Modelowanie policzków
  • Zmniejszenie doliny łez
Przeciwwskazania do zabiegu
  • Ciąża, karmienie piersią
  • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • Choroby nowotworowe
  • Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
Najczęściej zadawane pytania

CZY MUSZĘ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Nie ma potrzeby wykonywania żadnych zabiegów przygotowujących. Trzeba być przede wszystkim zdrowym. Nie wolno, już na tydzień przed terminem zabiegu, zażywać aspiryny, leków, które ją zawierają oraz innych leków zmniejszających krzepliwość krwi.

JAK BĘDĘ WYGLĄDAĆ BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU?

Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscu poddanym terapii jest zaczerwieniona, lekko opuchnięta i bolesna przy ucisku. Widoczne są również punkty wkłucia igły w skórę. Czasami dotykając tego obszaru, odczuwamy stwardnienie skóry, z powodu obecności świeżo podanego preparatu i obrzęku skóry. Bezpośrednio w trakcie zabiegu i dnia następnego mogą pojawić się krwiaki w miejscu wkłucia igły. Wszystkie te dolegliwości stopniowo ustępują w ciągu kilku dni. Najdłużej, bo do 10-14 dni, widoczne są siniaki, które stopniowo zmieniają swój kolor i znikają bez śladu, nie mając żadnego negatywnego wpływu na końcowy rezultat.

CZY ZABIEG JEST BEZPIECZNY?

Wypełnienia kwasem hialuronowym to jedne z najczęściej stosowanych zabiegów w medycynie estetycznej. W ReNew Institute dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego takie procedury wykonuje tylko i wyłącznie certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Cennik

Wolumetria Sexy Vector.

kup zabieg on-line
Sexy Vector - lifting twarzy | Sexy Vector - face lift
1700 - 1900 zł