add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Sunekos

Sunekos

Sunekos to innowacyjny i opatentowany system odmładzania całej struktury skóry na poziomie komórkowym. Twój patent na młodość !

SUNEKOS ® – przełomowa terapia anti-aging, Twój patent na młodą skóre!

Sunekos to innowacyjny i opatentowany system odmładzania całej struktury skóry na poziomie komórkowym. To idealny koktajl odżywczy, dzięki któremu nasze komórki produkują nowy kolagen i elastynę – poprawiając JĘDRNOŚĆ I GŁADKOŚĆ SKÓRY.

Tempo w jakim obserwujemy zachodzące zmiany w skórze zależy między innymi od:

 • genów, na które nie mamy wpływu
 • upływającego czasu (inaczej chronologii)- tu decydującą rolę odgrywają hormony (poziom estrogenów i testosteronu). Szczególnie w okresie menopauzalnym dochodzi do obniżenia poziomu hormonów płciowych i wówczas zauważamy, że nasza skóra staje się cienka, sucha, wiotka, traci blask i elastyczność
 • przyczyn zewnętrznych takich jak: promieniowanie UV, palenie tytoniu, niewłaściwa dieta, ciągły stres, brak snu czy wysiłku fizycznego

 

Proces starzenia zależy od wielu czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Zmiany zachodzące wewnątrz naszego organizmu mają odzwierciedlenie w kondycji i wyglądzie naszej skóry. Łącznie 70% chorób człowieka jest spowodowanych zaburzeniami równowagi macierzy zewnątrzkomórkowej skóry (ECM), którą REGENERUJE PREPARAT SUNEKOS.

Gama produktów Sunekos® to propozycja świadomego dbania o swoja skórę dla wszystkich pacjentów, którzy mają taką potrzebę. Naturalnie odmłodzona skóra to korzyści jakie uzyskujemy po zastosowaniu zabiegów Sunekos®. Co ważne, Sunekos® wyróżnia się nie tylko bardzo wysoką jakością, ale również wyjątkową skutecznością przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa.

W skład gamy Sunekos® wchodzą dwie linie:  Sunekos® 200 (przeznaczona dla pacjentek z mniej widocznymi oznakami starzenia) oraz Sunekos® 1200 (o działaniu antyoksydacyjnym w przypadku głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry, działa jak „rusztowanie”). Obie linie zostały wyprodukowane przez Professional Dietetics, włoską firmę farmaceutyczną, zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i posiadają międzynarodowy patent. Możliwe obszary iniekcji to: twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzna strona ud i obszar pod kolanami.

Produkt wyróżnia się wielokierunkowym działaniem. Terapia zapewni nam: nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Wskazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta.

Natychmiastowy, widoczny od razu po zabiegu, bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny!

 

Zalecana terapia Sunekos

Standardowa procedura to 3-4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni dla młodych ale zmęczonych, wymagających rewitalizacji skór.

 

W terapii np. do dojrzałych skór, zwiotczałych, problematycznych z głębokimi zmarszczkami, stosuje się Sunekos 1200 a najczęściej procedury łączone, wtedy częstotliwość stosowania lekarz dopasowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Aminokwasy  Nutrakos – wzmocnienie zabiegów iniekcyjnych

Dopełnieniem zabiegów profesjonalnych jest suplementacja Nutrakos Aminoshot. Forma doustna zawierająca aminokwasy pobudzające fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny. Jednym słowem, wspiera w celowany sposób organizm od wewnątrz.

Cena: 1 opakowanie na 30 dni (30 x 15 ml), 250 zł do zakupu w ReNew Institute

 

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • Wiotkość
 • Głębokie zmarszczki
 • Utrata jędrności
 • Cienie pod oczami
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • Stany zapalne skóry takie jak : opryszczka, trądzik
Najczęściej zadawane pytania

Jak działa Sunekos?

Sunekos® to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM). Produkt stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym. To właśnie gwarantuje Sunekos®. Wspomniane aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny. Produkt posiada udowodnione badaniami klinicznymi działanie w zakresie zwiększenia jej produkcji, co wyróżnia go na rynku.

DO JAKIEJ CZĘŚCI CIAŁA? NA JAKI PROBLEM?

Sunekos® wyróżnia się wielokierunkowym działaniem. Terapia zapewnia nam: nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Iniekcji można poddać również szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, w celu likwidowania cieni pod oczami.

DLA KOGO, DLA JAKIEGO WIEKU?

Sunekos® wykazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta, jednak bezwzględnie należy pamiętać, że zawsze efektywniej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego u pacjentów do 40 roku życia uzyskamy w krótszym czasie lepsze rezultaty, podczas gdy starsi będą wymagali większej ilości zabiegów. O tym jednak decyduje lekarz podczas indywidualnej konsultacji. Istnieją 2 linie produktu: Sunekos® 200 (dla nieco młodszych pacjentów, z mniej widocznymi zmarszczkami) oraz Sunekos® 1200 (dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia). W niektórych przypadkach stosuje się także procedury łączone.

Czy boli?

Zabieg nie jest bolesny, ale jeśli pacjent jest bardzo wrażliwy na iniekcje, można użyć kremu znieczulającego.

Ile trwa?

Zabieg Sunekos trwa tyle czasu, ile wymaga tego pacjent. W zależności od zastosowanej techniki powinien on jednak wynieść od 30 min do 1 godziny.

Kiedy widać efekty ?

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać - pierwsze widoczne są po ok. 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Czy musi być w serii? Jeśli tak, to ile zabiegów jest rekomendowanych?

W przypadku bardzo głębokich zmarszczek i utraty objętości, na początku, w celu zapewnienia "rusztowania", podaje się Sunekos 1200, a następnie 1-2 dni od zabiegu rozpoczyna się standardową procedurę Sunekos 200, która obejmuje 3-4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni.

Jak długo trwa rekonwalescencja ?

Zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. W miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy swędzenie, które powinny ustąpić po 1-3 dniach.

Cennik

Cennik Sunekos.

kup zabieg on-line
Zabieg Sunekos 200
600zł
Zabieg Sunekos 1200
1200zł
Zabieg Sunekos Body
1500 zł