add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Wypełnienia kwasem hialuronowym – od 1000 pln

Wypełnienia kwasem hialuronowym – od 1000 pln

Kwas hialuronowy

Podając w iniekcji naturalny kwas hialuronowy możemy zatrzymać proces starzenia i odwrócić ten proces, przywracając skórze młodzieńcze właściwości.

Kwas hialuronowy znajduje się w skórze w przestrzeni międzykomórkowej, gdzie stanowi idealne środowisko do życia wszystkich komórek skóry. Jego rola polega również na stymulacji produkcji włókien kolagenowych przez fibroblasty oraz na ochronie wszystkich elementów skóry przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Kwas hialuronowy ma silne właściwości higroskopijne, czyli potrafi wiązać bardzo duże ilości wody, stanowiąc idealny środek nawilżający.

Obecnie w Polsce jest dostępnych bardzo wiele preparatów do iniekcji kwasu hialuronowego. Preparaty zawierające naturalny kwas hialuronowy nieusieciowany (nieutrwalony) służą głównie do mezoterapii skóry, zapewniając przede wszystkim szybki efekt nawilżenia i rewitalizacji. Preparaty służące do wypełnień, uwypuklania i liftingu pewnych rejonów twarzy muszą zawierać kwas hialuronowy w formie usieciowanej (utrwalonej) wewnętrznymi wiązaniami międzycząsteczkowymi. Gwarantuje to odpowiednią formę i trwałość produktu. Preparaty mogą się różnić stopniem usieciowania cząsteczek kwasu hialuronowego i jego stężeniem. Produkty o mniejszym stężeniu, a tym samym delikatnej konsystencji służą wypełnianiu drobnych zmarszczek, produkty o dużym stężeniu, a tym samym bardziej gęstej konsystencji – zwiększaniu objętości obszarów zapadniętej skóry. W gabinecie ReNew Institute używane są preparaty najlepszych światowych marek: Restylane, Teoxane, Filorga, Perfecta, Neauvia.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Modelowanie twarzy
 • Zmarszczki
 • Wolumetria - poprawa zarysu twarzy
 • Powiększanie i modelowanie ust
 • Rewitalizacja twarzy, szyi, dekoltu
 • Opadające kąciki ust
 • Odmłodzenie i ujędrnienie skóry dłoni
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża lub karmienie piersią
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Nowotwory
 • Tendencja do bliznowców
 • Stany zapalne skóry
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
Najczęściej zadawane pytania

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to naturalny składnik skóry. Jego wyjątkowe właściwości zapewniają nawilżenie skóry, ochronę komórek (fibroblastów) oraz organizację włókien kolagenowych. Naturalnie obecny w tkankach (skóry, chrząstek i innych) jest wykorzystywany w wielu dziedzinach nauki (chirurgii okulistycznej, leczeniu chorób zwyrodnieniowych), w szczególności w niechirurgicznych zabiegach medycyny estetycznej.

Czy muszę przygotować się do zabiegu?

Nie ma potrzeby wykonywania żadnych zabiegów przygotowujących. Trzeba być przede wszystkim zdrowym. Nie wolno, już na tydzień przed terminem zabiegu, zażywać aspiryny, leków, które ją zawierają oraz innych leków zmniejszających krzepliwość krwi.

Jak będę wyglądać bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscu poddanym terapii jest zaczerwieniona, lekko opuchnięta i bolesna przy ucisku. Widoczne są również punkty wkłucia igły w skórę. Czasami dotykając tego obszaru, odczuwamy stwardnienie skóry, z powodu obecności świeżo podanego preparatu i obrzęku skóry. Bezpośrednio w trakcie zabiegu i dnia następnego mogą pojawić się krwiaki w miejscu wkłucia igły. Wszystkie te dolegliwości stopniowo ustępują w ciągu kilku dni. Najdłużej, bo do 10-14 dni, widoczne są siniaki, które stopniowo zmieniają swój kolor i znikają bez śladu, nie mając żadnego negatywnego wpływu na końcowy rezultat.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Satysfakcjonujący efekt, który udało się uzyskać po 1-2 zabiegach, zazwyczaj utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Decyduje o tym wiek pacjenta, rodzaj zastosowanego preparatu (trwalsze są preparaty o większym stopniu usieciowania) oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta. Palenie papierosów bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Wypełnienia kwasem hialuronowym to jedne z najczęściej stosowanych zabiegów w medycynie estetycznej. W ReNew Institute dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego takie procedury wykonuje tylko i wyłącznie certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Cennik

Ostateczna cena zabiegu uzależniona jest od ilości zużytego preparatu.

kup zabieg on-line
ReNew Słupsk - Zabieg z kwasem hialuronowym 1 ml PROMOCJA
oszczędzasz 210 PLN
790
ReNew Słupsk - Zabieg z kwasem hialuronowym 2 ml PROMOCJA
oszczędzasz 500 PLN
1500
Cennik szczegółowy
ZABIEG SŁUPSK
Powiększenie ust 1 ml 1000 790
Wypełnienie doliny łez 1 ml 1000 790
Wypełnienie doliny łez Teoxane Redensity II 1 ml 1000
Wypełnienie i podnoszenie kącików ust 1ml 1000 790
Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych 1 ml 1000 790
Wypełnienie zanikowej skóry dłoni 1ml 1000 790
Korekcja nosa lub brody 1 ml 1000 790
Wolumetria twarzy – modelowanie twarzy 2 ml 1800 1500