add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

ZO Skin by Obagi Ossential Ultra Hydration – 350 zł

ZO Skin by Obagi Ossential Ultra Hydration – 350 zł

Zastrzyk nawilżenia i młodości dla przesuszonej skóry.

Wskazanie: dla suchej, odwodnionej i osłabionej skóry

ZO SKIN HEALTH

Amerykańska autorska marka dr Zeina Obagi, najbardziej innowacyjne na świecie rozwiązaniadla zdrowia skóry, oparte na wieloletnich badaniach klinicznych i zaawansowanych technologiach

Pomysłodawcą ZO jest Dr Zein Obagi, światowej sławy dermatolog, pionier w zakresie zaawansowanych rozwiązań dotyczących pielęgnacji skóry. Jego filozofia opiera się na utrzymaniu zdrowej i dobrej jakości skóry, co tym samym pozwala uniknąć problemów z późniejszym jej leczeniem.

 

Ossential Ultra Hydration to elegancki zabieg, który rozpoczyna się łagodnym oczyszczeniem skóry przy użyciu nawilżającego preparatu i delikatnym złuszczeniem naskórka w celu usunięcia zanieczyszczeń. Ekstrakt z morwy, lukrecji i mącznicy lekarskiej oraz kwasy kojowy i mlekowy doskonale przygotowują skórę na trójstopniowy proces resurfacingu skóry, który ma odsłonić promienną, wygładzoną skórę o zdrowym kolorycie i zredukować widoczność drobnych linii i zmarszczek. Kolejnym etapem jest aplikacja nawilżającego żelu ZO® Aloe Hydra z ogórkiem i rumiankiem w celu schłodzenia, uspokojenia i ukojenia skóry, a następnie masaż punktowy, który rozluźnia napięte mięśnie twarzy i zapewnia odprężenie. Finałem zabiegu jest zastosowanie enzymów naprawczych DNA, substancji nawilżających i ltra przeciwsłonecznego wzbogaconego naturalną melaniną. W efekcie skóra jest rewelacyjnie oczyszczona, ujędrniona, wzmocniona i odpowiednio chroniona.
kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
  • Skóra sucha i odwodniona
  • Utrata jędrności i elastyczności skóry
Przeciwwskazania do zabiegu
  • Ciąża lub karmienie piersią
  • Terapia doustnymi retinoidami
  • Aktywna opryszczka
  • Stany zapalne skóry
Najczęściej zadawane pytania

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Przybliżony czas trwania zabiegu to około 50 min.

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

Częstotliwość stosowania dla uzyskania optymalnych rezultatów to 6 zabiegów, co 3-4 tygodnie. Kuracja podtrzymująca: raz na 4 -6 tygodni, przerwa miedzy kolejnymi zabiegami nie powinna przekraczać 12 tygodni.

Cennik

ZO Skin by Obagi Ossential Ultra Hydration

kup zabieg on-line
ZO Skin Health - Ossential Ultra Hydration
350