add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

ZO Skin by Obagi Ossential Acne and Oil Control Treatment – 400 pln

ZO Skin by Obagi Ossential Acne and Oil Control Treatment – 400 pln

Zabieg ograniczający wydzielanie sebum

Zalecenia: trądzik, skóra tłusta, trądzik różowaty.

ZO SKIN HEALTH by OBAGI

Amerykańska autorska marka dr Zeina Obagi, najbardziej innowacyjne na świecie rozwiązania
dla zdrowia skóry, oparte na wieloletnich badaniach klinicznych i zaawansowanych technologiach

Pomysłodawcą ZO jest Dr Zein Obagi, światowej sławy dermatolog, pionier w zakresie zaawansowanych rozwiązań dotyczących pielęgnacji skóry. Jego filozofia opiera się na utrzymaniu zdrowej i dobrej jakości skóry, co tym samym pozwala uniknąć problemów z późniejszym jej leczeniem.

Ossential® Acne and Oil Control Treatment to zabieg ograniczający wydzielanie sebum, zmniejszający widoczność porów, łagodzący stany zapalne. Jednym z etapów zabiegów jest aplikacja luksusowej maseczki na twarz ZO® Bio-Sulfur Masque z eukaliptusem i kaolinem, substancjami o właściwościach antyseptycznych i detoksykacyjnych. W efekcie skóra jest ukojona, oczyszczona, zdrowsza i pozbawiona nadmiaru sebum.

Zabieg rozpoczyna się delikatnym oczyszczeniem skóry. Następnym krokiem jest aplikacja peelingu z mikrodrobinkami, który z łatwością usuwa powierzchniowe zanieczyszczenia i przygotowuje skórę na dalsze etapy zabiegu. Zastosowanie preparatów z kwasami AHA i kwasem salicylowym pozwala zminimalizować nadmierną produkcję sebum i zwęzić pory. Następnie wykonywany jest uspokajający masaż z wykorzystaniem beztłuszczowego żelu z wyjątkową mieszanką substancji nawilżających, kwasów tłuszczowych i aminokwasów. Aby przywrócić skórze równowagę i złagodzić zaczerwienienie, na twarz aplikowana jest luksusowa maseczka ZO® Bio-Sulfur Masque z eukaliptusem i kaolinem, substancjami o właściwościach antyseptycznych i detoksykacyjnych. Finałem zabiegu jest zastosowanie przeciwutleniaczy, enzymów naprawczych DNA i wysokiego filtra przeciwsłonecznego wzbogaconego naturalną melaniną, tlenkiem cynku i dwutlenkiem tytanu, który minimalizuje ryzyko powstawania blizn potrądzikowych. Skóra jest widocznie oczyszczona, rozjaśniona i ukojona.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
  • Skóra tłusta i mieszana
  • Trądzik różowaty
  • Błyszczenie się skóry
  • Rozszerzone pory
Przeciwwskazania do zabiegu
  • Ciąża lub karmienie piersią
  • Terapia doustnymi retinoidami
  • Aktywna opryszczka
  • Stany zapalne skóry
Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa zabieg?

Przybliżony czas trwania zabiegu to około 50 min.

Ile zabiegów należy wykonać?

Częstotliwość stosowania dla uzyskania optymalnych rezultatów to 6 zabiegów, co 3-4 tygodnie. Kuracja podtrzymująca: raz na 4 -6 tygodni, przerwa miedzy kolejnymi zabiegami nie powinna przekraczać 12 tygodni.

Cennik

Pakiet 3 zabiegów ZO SKIN by Obagi - 20 % taniej.

kup zabieg on-line
ZO Skin Healt - Ossential Acne and Oil Control Treatment
400
Seria 3 zabiegi Ossential Acne and Oil Control Treatment
oszczędzasz 262 PLN
960