add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
młodością
Nowa Ty odzyskaj młodość i blask

Wierzymy w to, że każdy człowiek zasługuje na to, by cieszyć się młodością i pięknem jak najdłużej. Jest to elementarna potrzeba, od której zależna jest samoakceptacja oraz to, jak się czujemy i funkcjonujemy w świecie.

Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew to najlepsi specjaliści i starannie dobrane, nowoczesne technologie – wszystko podporządkowane realizacji jednego celu: sprawiamy, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!
komfort
Poznaj nasze wartości

Twoje dobro jest dla nas priorytetem. Nie ma nic ważniejszego niż Twoje zdrowie, komfort i dobre samopoczucie. Odwiedzając nas możesz mieć pewność, że doradzając Ci będziemy kierować się wyłącznie Twoimi potrzebami i skoncentrowani będziemy w 100% na rozwiązaniu Twoich problemów.

innowacja
Co możemy dla Ciebie zrobić?
 • zabiegi medycyny estetycznej
 • zabiegi kosmetologiczne
 • rytuały SPA

Świadczymy pełne spektrum usług z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i SPA. Specjalizujemy się w planowaniu indywidualnych programów i przeprowadzaniu zabiegów anti-aging, pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz kształtowania sylwetki. Stosujemy innowacyjne metody likwidacji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry, a także zabiegi odprężające i regenerujące. Są to najwyższej jakości usługi, identyczne jak te świadczone w najlepszych klinikach w Europie i na świecie.

Zobacz zabiegi
dlaczego my?
Wiedza i doświadczenie

Instytut funkcjonuje od 5 lat. Nasi specjaliści są doświadczeni i doskonale wykwalifikowani. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i bierzemy udział w konferencjach branżowych. Śledzimy światowe trendy, dzięki czemu możemy jeszcze sprawniej spełniać Twoje oczekiwania.

Indywidualne podejście

Koncentrujemy się na Tobie i celach, jakie chcesz osiągnąć. Dobieramy plan zabiegowy w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Nowoczesne technologie

Bazujemy na najnowszych metodologiach zabiegowych. Nasi Klienci korzystają z możliwości innowacyjnych urządzeń, dzięki którym możliwe stało się to, co jeszcze nie tak dawno temu było poza możliwościami medycyny.

Sprzyjająca lokalizacja

Nasze położone blisko morza gabinety stworzyliśmy w taki sposób, aby już samo miejsce (nowoczesne i harmonijne) pomagało się zrelaksować i wytworzyć stan umysłu sprzyjający pozytywnym zmianom.

Co chcemy Ci powiedzieć
Mamy dla Ciebie jedno przesłanie, ale możemy je przekazania trzy różne sposoby. Zobacz, który najbardziej przemawia do Ciebie i daj nam znać, co możemy dla Ciebie zrobić.
 • Nie poddawaj się
  procesom starzenia.
 • Kształtuj sylwetkę
  według własnej wizji.
 • Żyj życiem,
  na jakie zasługujesz.
Instytut
Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew to wyjątkowe miejsce, które oferuje Państwu zabiegi anti-aging oraz kształtowania sylwetki.
POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
1
Recenzje

Bardzo miła obsługa, ogrom wiedzy i profesjonalizm przy każdym zabiegu. Bardzo polecam!

Joanna Michalak

ReNew Institute to miejsce,w którym poczujesz się jak prawdziwa księżniczka. Dziewczyny zadbają o każdy szczegół i dołożą wszelkich starań, abyś wyszła z gabinetu przeszczęśliwa. Miejsce i kadra oraz szefostwo na najwyższym poziomie.

Urszula Ciechanowicz

Korzystam z usług tego salonu regularnie, zawsze idealna obsługa i efekty. Panie są bardzo dobrze wyszkolone i dodatkowo bardzo miłe! Będąc tam wiem, że jestem w dobrych rękach. Polecam :)!

Klaudia Szkrawan

No cóż można powiedzieć ? Sama ilość moich wizyt w tym bardzo ciepłym miejscu mówi sama za siebie. Czuje się tam swobodnie i na luzie, co pozwala na relaks. Uwielbiam dbać o siebie i z zaufaniem mogę tam oddać swoje ciało pod każdy zabieg

Aneta Stelmaszuk

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wyszkolona kadra, super sprzęt. Przemiła atmosfera. Efekty zabiegów rewelacyjne. Bardzo polecam

Sylwia Królikiewicz

Świetna atmosfera, którą czuć już od wejścia. Perfekcja ,profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Doskonale dobrane zabiegi do moich potrzeb. Polecam icoone , zamykanie naczynek i oczyszczanie wodorowe.

Sabina Żukowska

Nasze nagrody