add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
Wodorowe oczyszczanie Innofacial

Wodorowe oczyszczanie Innofacial

Głębokie oczyszczenie skóry

Rewolucja w oczyszczaniu twarzy.

Oczyszczanie wodorowe Innofacial


To nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian trądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku.

 

Inna strona  odmładzania


Wszyscy chcemy wyglądać lepiej.

Coraz więcej z nas szuka więc zabiegów, które nam w tym pomogą, ale szybko i od razu. Przywrócą nawilżenie, dokładnie oczyszczą, spłycą drobne zmarszczki, ujednolicą koloryt cery. Tak aby świetnie wyglądać na wieczornym przyjęciu czy na ważnym spotkaniu w pracy. Żeby odjąć sobie pięć lat, ale bezpiecznie i nieinwazyjnie. Bez ryzyka pytań „A ty chyba coś sobie robiłaś z twarzą?”.

Jest kilka zabiegów, które wyraźnie poprawiają kondycję skóry. Świetne efekty daje stosowanie peelingów, mikrodermabrazji czy maseczek regenerujących. Teraz ich skuteczność została zebrana i połączona w jeden innowacyjny zabieg, nowość w kosmetyce aparatowej. To właśnie oczyszczanie wodorowe INNOFACIAL.

 

Wodorowe oczyszczanie INNOFACIAL, czyli?


Nowoczesna hydradermabrazja kwasowa, złożony zabieg regenerujący. Ma wszystkie zalety hydradermabrazji, delikatnego peelingu chemicznego i kondycjonowania tkanek. Błyskawicznie nawilża, głęboko oczyszcza i stymuluje mikrokrążenie, a dodatkowo wzmacnia skórę o składniki odżywcze i ochronne. INNOFACIAL działa podobnie do sprawdzonej mikrodermabrazji wodnej, zabiegu Hydrofacial, Hydropeeling czy Aquapeeling. Jest jednak technologią kolejnej generacji.

 

Dla kogo zabieg jest stworzony?


INNOFACIAL jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą poprawić stan skóry.  Najczęściej stosuje się  go na twarz, szyję, dekolt, plecy i dłonie.

 

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego INNOFACIAL


Są natychmiastowe i widać je nawet po jednym zastosowaniu: skóra jest jaśniejsza, młodzieńczo nawilżona i lśni zdrowym blaskiem. Koloryt jest wyrównany, drobne zmarszczki wygładzone, a zmiany trądzikowe zmniejszone. Po 6 zabiegach zmiany są spektakularne. Przeprowadzone badania kliniczne wykazują, że poziom nawilżenia i elastyczności skóry rośnie nawet do 100 proc., średnio o 34 proc., co zależy od stanu wyjściowego. Normalizuje się wydzielanie sebum, średnio o 21,6 proc.

Dzięki komfortowej formule procedury skóra jest odprężona. Zabieg jest relaksujący, a do tego bezpieczny. Nie daje ryzyka efektów ubocznych, takich jak długotrwałe podrażnienie czy wysuszenie. Technologia jest dobrze sprawdzona i udokumentowana, na rynku USA jest znana i ceniona od lat.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
  • Skóra sucha, odwodniona, np. po nadmiernym opalaniu czy wysuszających zabiegach medycznych;
  • Skóra nadmiernie przetłuszczająca się;
  • Skóra o nierównym kolorycie, z delikatnymi przebarwieniami;
  • Skóra zanieczyszczona, ze skłonnością do zmian trądzikowych;
  • Skóra niedotleniona, bez blasku, także bardzo delikatna i wrażliwa;
Przeciwwskazania do zabiegu
  • Opryszczka;
  • Oparzenia słoneczne;
  • Uszkodzenia i niektóre stany zapalne skóry;
Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa zabieg?

Cała procedura jest krótka – trwa ok. 30-40 min

Jak wygląda zabieg?

INNOFACIAL zaczyna się od dokładnego, mechanicznego i chemicznego usunięcia z powierzchni skóry wszelkich zanieczyszczeń, tłuszczu, toksyn, martwych komórek. Dalej, za pomocą specjalnej końcówki urządzenia – co przypomina pracę luksusowego odkurzacza piorącego – odsysane są głębokie, zaczopowane zabrudzenia czy zaskórniki, miejsce po miejscu. Gdy skóra już jest oczyszczona i przygotowana, zostaje poddana intensywnemu nawilżaniu. Wtłaczany jest w nią preparat regenerujący, bogaty w m.in.wysokie stężenie przeciwutleniaczy. A dzięki wcześniejszej procedurze oczyszczania, użyte substancje aktywne mogą wniknąć, i to głębiej niż w przypadku innych zabiegów. Zabieg trwa ok. 30-40 minut, może być potraktowany jako tzw. lunchowy. Nie wymaga rekonwalescencji, od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć. Nie boli, choć bywa odczuwalny. Można go powtarzać co tydzień.

Cennik

Wodorowe oczyszczanie.

kup zabieg on-line
Twarz
350 zł
Twarz + szyja
400 zł
Twarz + szyja + dekolt
500 zł
Plecy
500 zł
Oczyszczanie Wodorowe do zabiegu - Twarz
250 zł