add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
EMTONE – redukcja cellulitu

EMTONE – redukcja cellulitu

2 technologie – monopolarna radiofrekwencja i fala akustyczna.

EMTONE BTL – DOTYK PRZYSZŁOŚCI W REDUKCJI CELLULITU


Czym jest EmTone?


To rewolucyjne połączenie dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii — monopolarnej radiofrekwencji (fali radiowej) i ukierunkowanej energii fali uderzeniowej (fali akustycznej)  w jednym aplikatorze. To jedyne urządzenie łączące w sobie te dwie technologie w jednym aplikatorze.

Jakie rezultaty daje zabieg EmTone?


Wytworzone przez fale radiowe ciepło powoduje skrócenie i zagęszczenie włókien kolagenu, dodatkowo impulsy fali uderzeniowej stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien. Efektem tego procesu jest wytworzenie nowej tkanki, zagęszczenie, poprawa jędrności i sprężystości skóry.

Co więcej pod wpływem fal radiowych rozpoczyna się proces selektywnej termolipolizy czyli kontrolowanego niszczenia komórek tłuszczowych co prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej i wyszczuplenia obszaru zabiegowego. Z kolei impulsy fali uderzeniowej rozbijają podskórne depozyty tłuszczowe redukując cellulit.

Połączenie monopolarnej radiofrekwencji i fali uderzeniowej to podwójna moc zabiegu i podwójny efekt.

Radiofrekwencja jak i fala uderzeniowa usprawniają mikrokrążenie oraz usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, co w konsekwencji prowadzi do redukcji obrzęków i detoksykacji organizmu.

Rekomendujemy połączenie zabiegu BTL  EmTone z drenażem limfatycznym BTL Lymphastim, to dwie uzupełniające się procedury.

 Mechanizm działania urządzenia  EmTone BTL


 

 

Efekty działania


 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • Remodeling kolagenu
 • Poprawa elastyczności skóry
 • Redukcja cellulitu
 • Przyspieszenie aktywności metabolicznej

Badania kliniczne EmTone BTL


Efekty działania urządzenia są potwierdzone badaniami klinicznym. U 93% zbadanych osób doszło do znacznej redukcji skórki pomarańczowej. Pacjenci wskazywali też na takie rezultaty jak: zmniejszenie obwodów bioder i ud, wygładzenie skóry, zmniejszenie grubości tłuszczu. Skuteczność zabiegu to zasługa połączonej mocy jednobiegunowej energii fal radiowych i energii fali akustycznej. Energia, którą emituje aplikator wywołuje procesy naprawcze i oddziałuje zarówno na komórki tłuszczowe, jak i na komórki skóry. Dochodzi do redukcji lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, remodelingu włókien kolagenowych, przyspieszenia metabolizmu komórkowego. Skóra odzyskuje elastyczność, gładkość i młody wygląd, ciało jest szczuplejsze a   złogi cellulitu zredukowane.

 

Efekty zabiegu EmTone BTLRekomendowana ilość zabiegów:


U większości Pacjentów satysfakcjonujące efekty są po 4 – 6 zabiegach. Rekomendujemy serię 6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu w połączeniu z drenażem limfatycznym LYMPHASTIM.

Aby uzyskać jak najlepsze efekty zalecamy przed serią zabiegów EmTone wykonanie dwóch zabiegów drenujących Icoone lub Lymphastim w celu usprawnienia eliminacji zbędnych produktów przemiany materii.

Z uwagi na dużą intensywność zabiegu, podczas jednej wizyty można wykonać zabieg maksymalnie na dwóch obszarach zabiegowych.

Serię zabiegów na kolejny obszar można rozpocząć po upływie 4 tygodni od zakończenia ostatniej sesji.

 

Zalecenia po zabiegu.


Unikanie sauny.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • cellulit i lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej
 • utrata elastyczności skóry
 • wiotkość i brak jędrności skóry
 • nierówna powierzchnia skóry (np. po zabiegach liposukcji, lipolizy)
 • obrzęki tłuszczowe i limfatyczne
Przeciwwskazania do zabiegu
 • ciąża i karmienie piersią
 • infekcje skóry
 • epilepsja
 • łuszczyca
 • choroba nowotworowa
 • aktywne infekcje bakteryjne/wirusowe
 • choroby nerek i wątroby
 • zakrzepica
 • metalowe implanty w miejscu zabiegu
Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Nie. Zabieg EMTONE jest maksymalnie komfortowy, nie powoduje bólu i nie wymaga użycia znieczulenia. Pacjenci porównują odczucia podczas zabiegu do masażu gorącymi kamieniami. Procedura jest bardzo szybka. Zwykle wystarczy około 20 minut na cały zabieg.

Kiedy widoczne są efekty?

Stan skóry ulega wyraźnej poprawie już po pierwszym zabiegu. Optymalna liczba dla osiągnięcia najlepszego rezultatu to 4 zabiegi powtarzane raz w tygodniu.

Ile trwa okres rekonwalestencji?

Po zabiegu EMTONE nie ma okresu rekonwalescencji! Pacjenci wracają do zwyczajnej aktywności bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu. Nie stwierdzono też żadnych działań niepożądanych.

Cennik

Emtone obszary zabiegowe: brzuch, boczki, ramiona, uda przód, uda tył, uda wewnętrzne, dolna część pośladków i górna część uda, pośladki.

kup zabieg on-line
1 zabieg (1 obszar)
350 zł
1 zabieg (2 obszary na jednej wizycie)
600 zł
Drenaż Lymphastim 30 min do zabiegu Emtone
80 zł