add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
1/21
2/21
3/21
4/21
5/21
6/21
7/21
8/21
9/21
10/21
11/21
12/21
13/21
14/21
15/21
16/21
17/21
18/21
19/21
20/21
21/21
Spejaliści
Nasz Zespół

Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew to najlepsi specjaliści i starannie dobrane, nowoczesne technologie – wszystko podporządkowane realizacji jednego celu: sprawiamy, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!

Ewa Kościukiewicz

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, specjalista stomatolog


Karolina Golańska

Kosmetolog

Karolina jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

W ReNew Institute jest specjalistką od urządzeń hi-tech, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz BrowBar.

Karolina z pasją wykonuje zabiegi, tak by jej usługi były na najwyższym poziomie, a efekty współpracy zawsze przynosiły spektakularne rezultaty.

Karolina  nieustannie poszerza swoje kompetencje i wiedzę, dzięki którym stale dopracowuje nowe sposoby odmładzania, by układać spersonalizowane plany dostosowane do oczekiwań klienta.

 

 


Dajana Czyżykowska

KOSMETOLOG

Licencjonowany Kosmetolog, posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Zajmuję się laseroterapią, zabiegami iniekcyjnymi oraz anti-aging i modelowania sylwetki. Wybrała pracę w ReNew Institute ze względu na możliwość wykonywania zabiegów na najlepszych sprzętach, wykorzystujących najnowsze technologie oraz współpracę z doświadczonym personelem medycznym. W swojej pracy stawia na efektywność i wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Kosmetologia jest jej pasją. W wolnych chwilach uwielbia testować nowe produkty kosmetyczne.


SEE CERTIFICATES

mgr Dagmara Dąbrowska

Certyfikowany praktyk bioestetycznych terapii manualnych twarzy.

Pasjonatka holistycznego podejścia do życia, w którym kieruje się mottem „co wewnątrz to i na zewnatrz”. Dlatego głównym celem jej praktyki zawodowej jest wywołanie w ciele procesu trawienia i relaksacji.
Odpowiednia stymulacja tkanek pozwala uzyskać świetnie efekty estetyczne wypoczętej, zrelaksowanej i odświeżonej twarzy. A wyprodukowane przez ciało podczas zabiegu hormony,  zmniejszają napięcie psychiczne oraz potęgują doznanie głębokiego odprężenia i relaksu.

Kobido ReNew Institute

Beata Kijewska Nazarczuk

RECEPCJONISTKA, MANAGER

W zespole ReNew Institute od 2019 roku. Ukończyła studia na Wyższej Hanzeatyckiej Szkole Zarządzania, na wydziale Marketing i Zarządzanie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Pełna entuzjazmu i chęci rozwoju uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, aby dzięki osiągniętej wiedzy w branży beauty być większym wsparciem dla zespołu.
Jej celem jest najwyższy poziom świadczonych usług oraz dbałość o profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów.


Daria Wichłacz

linergistka

Z branżą beauty związana od 15 lat . Jest linergistką, instruktorem stylizacji paznokci i zajmuje się terapią blizn. Ciągle poszerza swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Pozwoliło jej to stworzyć autorskie techniki, którymi poprawia jakość i komfort życia swoim klientom. Pracuje wieloma technikami, co pozwala jej na holistyczne podejście do każdego klienta. Ponad wszystko ceni sobie piękno i naturalność i właśnie tym kieruje się w swojej pracy.


Dominika Bukowska

WŁAŚCICIELKA

Zarówno w życiu prywatnym jak i w prowadzonej działalności bardzo ceni sobie wysoką jakość!
W doborze oferty zabiegów które trafiają do instytutu ReNew stawia przede wszystkim na innowacyjność, bezpieczeństwo i skuteczność w działaniu. Urządzenia które wprowadza do oferty to sprzęty medyczne z certyfikatem medycznym, światowych marek.
Śledzi najnowsze trendy, systematycznie bierze udział w wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą.
Wszystko to w imię realizacji naszego celu: – Sprawiamy, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!


O nas

Poznaj nasze wartości

PRZEJDŹ DO STRONY