add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Hifu Utims Body

Hifu Utims Body

Play

Utims Body – technologia HIFU do niszczenia komórek tłuszczowych


Nowa era HIFU do wyszczuplania i ujędrniania ciała. Dzięki wyjątkowej precyzji działania i głębokiej penetracji tkanki umożliwia skuteczną, bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry.

Dzięki UTIMS BODY osiągamy spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu komfortu zabiegu.

Producenci Utims poszli o krok dalej tworząc urządzenie, które działając ze znacznie głębszą penetracją na tkanki niż dotychczas / aż do 18 mm!!! niszczy komórki tłuszczowe. Dzięki temu jest w stanie skutecznie zmniejszać obwody brzucha, ud czy ramion – miejsc, w których odkładanie tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo uporczywe. Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji kartridży emisji fal – UTIMS BODY gwarantuje skuteczne i komfortowe zabiegi bez ryzyka poparzeń.

 

Technologia


HIFU – Hight Intensive Focused Ultrasounds – wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, która bezinwazyjnie przechodząc przez naskórek, dociera w głębokie warstwy skóry. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu fal, w tkance dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują skórę do przebudowy. Dzieje się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury (powyżej 65 stopni Celsjusza), która doskonale działa również na redukcję tkanki tłuszczowej.
Mikropęcherzyki energii wydobywające się podczas emisji fali ultradźwiękowej wymagają rozładowania. Technologia innowacyjnego emitora z otworem na środku pozwala również na „ucieczkę” mikropęcherzyków, nie zaburzając tym samym prostej i precyzyjnej emisji fali oraz jej mocy.
Do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywane są 3 rodzaje kartridży, które działają na głębokościach 8 mm, 13 mm i 18 mm. Precyzyjnie uderzają w adipocyty, rozbijając je, a tym samym zmniejszając objętość tkanki tłuszczowej.

Wiązka ultradźwięków skierowana na tkankę tłuszczową prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia komórek tłuszczowych i ich obumarcia co daje trwały efekt wyszczuplający.

Czym wyróżnia się najnowszy zabieg Utims Body?


 • 3 specjalne kartridże do redukcji tkanki tłuszczowej działające na wyjątkowej głębokości w tkance – nawet do 18mm.
 • możliwość redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry podczas jednego zabiegu
 • innowacyjny model emitora fali ultradźwiękowej zapewniający bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu
 • zabieg UTIMS Body to zabieg jednorazowy, nie trzeba wykonywać go w serii. Można wykonywać go o każdej porze roku.
kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Modelowanie ciała i okolic twarzy
 • Redukcja „drugiego podbródka”
 • Redukcja „oponki” na brzuchu
 • Redukcja „bryczesów”
 • Zmniejszenie obwodu talii i ud
 • Lifting i wyszczuplenie ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na twarzy i ciele
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża i okres karmienia
 • Choroby nowotworowe
 • Stany zapalne i wirusowe w miejscu przeprowadzania zabiegu
 • Przerwany naskórek w obszarze poddanym leczeniu
 • Choroby wątroby
 • Epilepsja
Najczęściej zadawane pytania

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU ZASTOSOWANA W URZĄDZENIU UTIMS BODY?

HIFU – Hight Intensive Focused Ultrasounds – wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, która bezinwazyjnie przechodząc przez naskórek, dociera w głębokie warstwy skóry. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu fal, w tkance dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują skórę do przebudowy. Dzieje się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury (powyżej 65 stopni Celsjusza), która doskonale działa również na redukcję tkanki tłuszczowej.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg SonoQueen jest prawie bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy.

JAK SZYBKO WRÓCĘ DO FORMY PO ZABIEGU?

Utims Body działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji ani też specjalnego przygotowania. Po zabiegu mogą się pojawić krótkotrwałe efekty, takie jak zaczerwienienie skóry, tkliwość w miejscach zabiegowych oraz niewielki obrzęk.

KIEDY MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ EFEKTÓW?

Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Niektórzy pacjenci widzą efekt natychmiast po zabiegu, jednak całkowity efekt działania ultradźwięków uwidacznia się stopniowo na przestrzeni ok 3 miesięcy po zabiegu.

Cennik

Cena zabiegu uzależniona jest od wielości obszaru zabiegowego i ilości zużytych impulsów.

kup zabieg on-line
Brzuch
2100 zł - 4200 zł
Boki
2100 zł - 4200 zł
Kolana
2100 zł - 4200 zł
Uda przód
2100 zł - 4200 zł
Uda tył
2100 zł - 4200 zł
Ramiona
2100 zł