add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
AQUAGOLD – mezoterapia bez siniaków

AQUAGOLD – mezoterapia bez siniaków

AQUAGOLD® fine touch™ – złote igły, efekt Glow dla Twojej skóry !

AQUAGOLD® fine touch ™, zwany również przez elity Hollywood  jako „Golden Cocktail Facial ”  – to luksusowe urządzenie  do twarzy z 24-karatowego złota, zaprojektowane z myślą o stworzeniu indywidualnej mieszanki do pielęgnacji skóry, preferowanej przez elitę Hollywood, w tym Kim Kardashian. 

Ten nowy, rewolucyjny mechanizm dostarczania mikroinfuzji to opatentowane, innowacyjne urządzenie stworzone w celu zapewnienia prawdziwie spersonalizowanego leczenia skóry – oznaczone znakiem CE i zatwierdzone przez FDA.

Zabieg AQUAGOLD Fine Touch jest idealny, jeśli boisz się igieł i nie masz czasu na rekonwalescencję pozabiegową.

 

AQUAGOLD®  fine touch ™ :

 • Pierwsza w swoim rodzaju, opatentowana metoda mikrokanałowego powtarzanego ruchu, dostarczająca około 1200 do 2000 mikroiniekcji na minutę w celu śródskórnego podania związków bioaktywnych.
 • Urządzenie przeznaczone  do bezbolesnego i skutecznego dostarczania związków bioaktywnych do skóry, unikając typowych komplikacji związanych z tradycyjnymi technikami.
 • Igły mają 0,6 mm długości i wbijają się w naskórek i skórę właściwą.
 • Każda igła ma średnicę wielkości 0,13 mm i jest cieńsza niż ludzki włos, co powoduje niewielki lub żaden ból podczas stosowania aplikatora.
 • Każdy z 20 mikrokanałów pokryty jest 24-karatowym złotem (99,9% czystego złota) o najwyższym możliwym poziomie czystości. Złoto jest przeciwutleniaczem i wykorzystuje proces zwany „wypieraniem wolnych rodników” w celu usunięcia wolnych rodników. Pomaga to zapobiegać dodatkowemu zapaleniu.

 

Wyjątkowa personalizacja terapii anti – aging: Fine touch™

Wybór składników dostarczanych z AQUAGOLD® fine touch ™ zależy wyłącznie od lekarza/kosmetologa,  co pozwala na spersonalizowane zabiegi w zależności od rodzaju skóry i obszaru zabiegu. Nie ma jednego „przepisu na koktajl”, typowe składniki to: wypełniacze kwasu hialuronowego, neuromodulatory, kompleks witamin, czynniki wzrostu, PRP, nano-peptydy.

 

Efekty

Rewolucyjny zabieg, który sprawia, że skóra jest wyraźnie nawilżona i rozświetlona, a drobne niedoskonałości ulegają wyraźnemu zmniejszeniu.

Bardzo popularny i dobrze przyjęty zabieg to AQUAGOLD® i neurotoksyna na drobne zmarszczki i zmarszczki w okolicy oczodołu. AQUAGOLD® jest w stanie delikatnie i skutecznie leczyć ten obszar, gdzie typowe zastrzyki ze strzykawki są dość trudne do wykonania.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Zmniejszenie widoczności porów
 • Drobne zmarszczki
 • Nawilżenie i odżywienie skóry
 • Redukcja blizn
 • Rozświetlenie okolicy poddanej zabiegowi
 • Wyrównanie struktury skóry
 • Poprawa napięcia i elastyczności skóry
Przeciwwskazania do zabiegu
 • ciąża, okres karmienia piersią
 • stany zapalne na skórze, opryszczka
 • choroby nowotworowe
 • choroby autoimmunologiczne
 • alergia, uczulenie na składniki preparatu
Najczęściej zadawane pytania

Jakie substancje mogą być wprowadzane do skóry przy użyciu systemu AQUAGOLD®?

Specjalista wykonujący zabieg AQUAGOLD wykona dla Ciebie indywidualnie dobrany koktajl zabiegowy. W zależności od potrzeb Twojej skóry wybierzemy składniki aktywne, które dadzą najlepsze rezultaty. Będą to na przykład: kwas hialuronowy, witaminy, substancje biostymulujące czy toksyna botulinowa (tak zwany mezobotoks).

Jak często powinno się wykonywać zabieg Aquagold?

Zalecamy wykonanie 5 zabiegów w roku – jeden zabieg na ok. 2 miesiące. Okres pomiędzy zabiegami wynika z czasu potrzebnego na aktywację fibroblastów skóry oraz indukcję syntezy kolagenu.

Jakich efekty przyniesie zabieg AQUAGOLD?

Pierwsze efekty, jakie zauważysz to wzrost nawilżenia, oraz efekt wypoczętej i rozświetlonej skóry „Efekt Glow”. Koloryt oraz ukrwienie cery poprawia się. W kilka dni po zabiegu poczujesz wzrost napięcia skóry oraz zmniejszenie widoczności porów. Jednocześnie możemy Cię zapewnić, że skóra bardzo szybko zregeneruje się po zabiegu – dosłownie w kilka godzin! Nie powstają siniaki, zadrapania czy wybroczyny (co może się zdarzyć w przypadku klasycznego mikronakłuwania).

Czy AQUAGOLD można wykonać na okolice powiek?

Zdecydowanie TAK i to z rewelacyjnymi efektami! Zabieg możemy wykonywać na powiekę dolną i górną. Dzięki regulacji ucisku tłoka możemy precyzyjnie dobierać głębokość podania substancji leczniczej.

Cennik

Aquagold Fine Touch.

kup zabieg on-line
Aquagold Fine Touch (twarz+szyja+dekold+dłonie)
1500 zł