add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Attiva EndoLift RF

Attiva EndoLift RF

Endodermalny Lifting RF

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Chcesz wyraźnie odmłodzić skórę, poprawić owal twarzy oraz przywrócić skórze jędrność i spreżystość na całym ciele. Bezpieczna alernatywa dla nici liftingujących, znikome ryzyko pojawienia się siniaków i zrozstów skóry. Polecany dla osób, które marzą o dlugotrwałym lifitingu skóry a obawiają się lub mają przeciwskazania do zabiegów chirurgicznych.

 

Attiva – lifting w nowym wymiarze

Attiva to wyjątkowa technologia działająca w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną. Pozwala dostarczyć intensywną temperaturę w głąb skóry prowadząc do jej wielowymiarowego ujędrnienia, a także wyszczuplenia. Precyzyjnie jesteśmy w stanie zadziałać na miejsca w obszarze twarzy i ciała, na których obserwujemy wiotkość wynikającą z upływu czasu, ale także z utraty wagi, po zabiegach liposukcji lub ciąży.

Wewnętrzny lifting skóry odbywa się dzięki wprowadzeniu pod skórę specjalnej kaniuli, o średnicy jeszcze mniejszej niż w popularnych zabiegach nićmi liftingującymi. Emituje ona falę radiową i pełni funkcję sondy, która pozwala precyzyjnie kontrolować temperaturę z którą działamy na obszarze poddawanym zabiegowi. Dla pełnego bezpieczeństwa temperaturę tkanki monitoruje również kamera termowizyjna. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (nasiękowym). Osiągamy efekt liftingu wiotkiej skóry z jednoczesnym jej zagęszczeniem. Skóra staje się napięta i ujędrniona. Dzieje się tak, ponieważ temperatura 50 stopni Celsjusza skraca włókna kolagenowe, co daje silne napięcie skóry, a po drugie aktywuje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Efekt liftingu potęguje się jeszcze przez kilka miesięcy. Temperatura w granicach 60 stopni Celsjusza umożliwia działanie na tzw. zwłókniałych tkankach, czyli wygładza i uelastycznia blizny oraz rozstępy. Przy użyciu temperatury 70 stopni osiągamy również redukcję tkanki tłuszczowej.

Jakie problemy rozwiązuje ATTIVA?

Attiva redukuje zwiotczenia skóry oraz miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej na twarzy i ciele. Liftinguje policzki, poprawia owal twarzy, likwidując tzw. „chomiki”obkurcza podwójny podbródek, łagodzi fałdy nosowo-wargoweliftinguje skórę szyi i dekoltu. To idealne rozwiązanie, aby zlikwidować zwiotczenia na ramionach tzw. pelikany, piersiach, brzuchu, udach i kolanach.

WEWNĘTRZNY  LIFTING SKÓRY:

Poprzez podgląd z kamery lekarz kontroluje temperaturę w tkance, utrzymuje ją na jednym poziomie przez cały czas zabiegu. Dobór odpowiednio wytworzonej temperatury powoduje konkretny efekt terapeutyczny:

 • Temperatura 50 stopni – lifting skóry oraz aktywację fibroblastów
 • Temperatura 60 stopni – rozbija zwłóknienia tkanki oraz stymuluje fibroblasty. Idealna terapia dla pacjentów po przebytych operacjach oraz w obszary tkanki bliznowatej
 • Temperatura 70 stopni – powoduje lipolizę komórek tłuszczowych. Idealna terapia do okolicy podbródka oraz żuchwy

Temperatura monitorowana jest przez kamerę termowizyjną (zewnętrznie) oraz poprzez kontrolę temperatury mierzoną z elektrody (wewnętrznie, wyświetlaną na monitorze urządzenia).

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a ostateczny efekt, uzyskiwany w procesie przebudowy skóry, widoczny jest po ok. 3 trzech miesiącach.

Efekty, czyli wyraźna poprawa elastyczności skóry, jej zagęszczenie i przebudowa trudno porównać z jakąkolwiek inną tak mało inwazyjną metodą odmładzania – Attiva to rewolucja, która zatrzymuje czas!

Attiva sprawdza się w zabiegach liftingujących – nie tylko skórę twarzy, w tym okolic oczu, ale także przy rewitalizacji szyi i dekoltu, wiotkości ramion, brzucha, ud i pośladków.

Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, minimalne odczucie bólu.

Częstotliwość wykonywania

W zależności od kondycji skóry zabieg można powtórzyć za ok 6-12 miesięcy.

Obszar działania – wewnętrzny lifting skóry

Efekty terapii Attiva

Dzięki zabiegowi możemy osiągnąć spektakularne i naturalne efekty – oparte na przebudowie uszkodzonej skóry i tkanek, widoczne wkrótce (4 -12 tygodni) po pierwszym zabiegu:

 • odbudowa, zagęszczenie i napięcie skóry w obszarze poddanym zabiegowi
 • podniesienie owalu twarzy, połączone z redukcją tzw. chomików
 • spłycenie zmarszczek
 • ujędrnienie i redukcję drugiego podbródka
 • poprawa wyglądu oraz spoistości blizn i rozstępów.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Lifting skóry
 • Redukcja rozstępów
 • Redukcja zmarszczek
 • Wiotkość skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Redukcja blizn
 • Leczenie nadpotliwości pach
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża
 • Metalowe lub elektroniczne implanty zlokalizowane w polu zabiegu
 • Aktywna choroba nowotworowa
 • Niewydolność serca, płuc i wątroby
 • Otwarte rany i infekcje oraz choroby skóry
 • Obecność w polu zabiegu permanentnych fillerów
 • Zaburzenia hormonalne niewyrównane (tarczyca, nadnercza)
 • Inne zabiegi wykonywane w danej okolicy w okresie 45 dni
Najczęściej zadawane pytania

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg Endo Liftingu wykonuje wykwalifikowany lekarz, chirurg dr Krystyna Dykstas.

Jak szybko po zabiegu mogę wrócić do codziennej aktywności?

Po zabiegu Endo Liftingu ze względu na to, że jest to minimalnie inwazyjna procedura okres rekonwalescencji może trwać do kilku dni. Miejsce wprowadzenia kaniuli wymaga natomiast higienicznej ochrony przez kilka godzin po zabiegu.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu możliwe jest minimalne odczucie bólu.

Kiedy widoczne są efekty?

Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu. Proces pobudzenia fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenowych trwa od 3 do 6 miesięcy, wówczas pojawia się efekt ostateczny.

Ile należy zrobić zabiegów?

Efekty utrzymywać będą się przez około rok, a w niektórych przypadkach nawet do 3 lat. Nie ma przeciwwskazań, aby po tym okresie wykonać zabieg ponownie.

Jaki jest czas trwania zabiegu?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru pracy 1,5 - 2,5 h.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem technologii Attiva?

Jest on dedykowany wszystkim osobom, które zmagają się ze zwiotczałą skórą. Powodem może być upływający czas, ale też np. przebyta ciąża. Zabieg Attiva pomaga też w redukcji takich oznak starzenia, jak zmarszczki, czy utrata owalu twarzy. Co ważne, wspiera też walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Cennik

Attiva EndoLift.

kup zabieg on-line
Twarz
4000 zł
Twarz + szyja
7000 zł
Twarz + podbródek
7000 zł
Twarz + szyja + podbródek
8000 zł
Szyja/Dekolt/Piersi
5000 zł
Podbródek
3500 zł
Brzuch/Pośladki
7000 zł
Uda przód/tył
8000 zł
Kolana
5000 zł
Ramiona
6000 zł