add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Electri – intensywna mezoterapia

Electri – intensywna mezoterapia

Electri - błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Electri – błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Nowy zabieg preparatem Electri to odpowiedź na wymagania aktywnych i zapracowanych osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na długą rekonwalescencję pozabiegową, ale zależy im, aby wyglądać świeżo i atrakcyjnie już po pierwszym podaniu preparatu. Electri, implementowany w drodze mezoterapii, łączy zalety kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę.

Wystarczy jeden zabieg

Ekspresowa mezoterapia ELECTRI zawdzięcza swoją nazwę prawdopodobnie błyskawicznemu działaniu. Szybko, niczym iskra elektryczna, rewitalizuje skórę, co ma bardzo dużą wartość, gdy prowadzimy intensywny tryb życia i nie możemy sobie pozwolić na dziesiątki zabiegów. Wystarczy jeden zabieg, by osiągnąć efekt, bez długotrwałych serii czy rehabilitacji. Skuteczność błyskawicznej mezoterapii wynika z zawartości bursztynianu sodu. Ten nowatorski składnik poprawia oddychanie wewnątrzkomórkowe, stymuluje komórki skóry do wzrostu, poprawia ich dotlenienie i odżywienie. W efekcie skóra szybciej się regeneruje i odmładza.

 

Zastosowanie

ELECTRI jest zalecany do profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry na skutek jej odwodnienia i ciągłego działania wolnych rodników. Preparat sprzyja szybkiej i skutecznej poprawie wyglądu skóry kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

 

Dlaczego Electri?

 • Skuteczność – Unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry
 • Bezpieczeństwo – Produkt medyczny, jest wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. Stężenie fizjologiczne kwasu hialuronowego umożliwa łatwe podanie preparatu nie powodując obrzęku tkanek
 • Jakość – Electri jest produkowane w oparciu o międzynarodowe standardy jakości CE 0373

 

Jakie okolice można zrewitalizować?

 

Jak działa bursztynian sodu?

 • To niesamowite, że efekty mezoterapii z bursztynianem sodu widać od razu po zabiegu! Skóra jest elastyczna, sprężysta i pełna blasku.
 • Pacjentki ze skórą rumieniową są zachwycone, ponieważ zabieg niemal natychmiast wycisza rumień. Cera już w dniu zabiegu przestaje być reaktywna, gra naczyniowa wyraźnie się uspokaja.
 • Rekomenduje  się mezoterapię ELECTRI wszystkim pacjentkom, które mają tendencję do tworzenia przebarwień. Zabieg jest świetnym przygotowaniem skóry do sezonu wiosenno-letniego. Bursztynian sodu zabezpiecza ją przed tworzeniem się plam posłonecznych, ponieważ uspokaja nadaktywność komórek barwnikowych (melanocytów).
 • Bursztynian sodu jest silnym antyoksydantem – regeneruje skórę, która jest w stresie oksydacyjnym, czyli zbyt szybko starzeje się z powodu ataku wolnych rodników. Szczególnie zalecana jest dla osób z objawami fotostarzenia po nadmiernym opalaniu, korzystaniu z solarium itp.

Oprócz ELECTRI, wykonujemy  także zabiegi redermalizacji przy użyciu innych produktów tej marki z serii Xela Rederm. Ich składnikami jest także bursztynian sodu.

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Skóra odwodniona
 • Zaburzenie mikrokrążenia skóry właściwej
 • Zmniejszenie napięcia skóry
 • Skóra zmęczona
 • Przebarwienia
Przeciwwskazania do zabiegu
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka)
 • uczulenie na składniki preparatu
 • skłonność do występowania blizn przerostowych
Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Klasycznie przed zabiegami iniekcyjnymi nie przyjmuj leków przeciwzakrzepowych, rozrzedzających krew. Odstaw np. aspirynę.

Jak przebiega zabieg?

Rewitalizacja skóry preparatem Electri przypomina klasyczną mezoterapię. Kosmetolog lub lekarz znieczula najpierw miejsce zabiegowe, nakładając na skórę wysokiej jakości krem znieczulający. Czekamy ok. 15 minut aż skóra będzie dobrze znieczulona, usuwamy krem i przystępujemy do iniekcyjnego podania preparatu. Electri podawane jest śródskórnie na twarz, szyję lub dekolt w zależności od potrzeb. Za pomocą Electri wykonujemy także mezoterapię skóry wokół oczu, w celu jej nawilżenia i rozjaśnienia. Ukłucia nie są bolesne, po pierwsze ze względu na działanie znieczulenia, a po drugie z powodu właściwości gojących bursztynianu sodu. W trakcie iniekcji nie tworzą się siniaczki czy obrzęki, które częściej mogą wystąpić przy klasycznych mezoterapiach kwasem hialuronowym.

Cennik

Electri - błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry.

kup zabieg on-line
ELECTRI 1,5 ML
600 zł