add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
Icoone Laser Med 2 – Nowość

Icoone Laser Med 2 – Nowość

Masaż endermologiczny + Laser + Led

25% większa efektywność zabiegu w porównaniu do poprzedniego modelu

ICOONE LASER MED 2

25% większa efektywność zabiegu w porównaniu do poprzedniego modelu

ICOONE Laser Med  2 to najnowszy i najmocniejszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. Nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej, która likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry!

Na czym polega zabieg ICOONE Laser Med 2?


Zabieg polega na bardzo precyzyjnym masażu ciała opatentowanymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry.

W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż ciała przy zachowaniu ogromnego „szacunku” dla skóry. Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów endermologii, masażu próżniowego, który nie rozciąga skóry.

Roboderm – opatentowana technologia®


Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, Icoone® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Roboderm jest unikalną technologią zdolną do generowania Multi Mikro-pęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych Icoone®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.

Czym różni się ICOONE® Laser Med 2 od innych modeli ?


Zabiegi modelowania sylwetki ICOONE® Laser Med 2 to nie te same zabiegi co w poprzednich modelach. ICOONE® Laser Med 2  jest zabiegiem mocniejszym, gwarantującym trwalsze i szybciej widoczne efekty po serii zabiegów.

Dzięki temu intensywniej walczy ze zbędnymi kilogramami, mocniej redukuje cellulit, obwód ciała i rewelacyjnie stymuluje całą skórę do odnowy. Po zabiegu ICOONE® Laser Med 2  skóra jest szybciej jędrniejsza, gładsza i jeszcze bardziej napięta. Zabieg ICOONE®  Leser Med 2  to nie sam masaż endermologiczny (podciśnieniowy), dodatkowo działa na Twoją skórę podczas każdego masażu podciśnieniowego  biostymulującym laserem 915 nm oraz światłem LED 650 nm.

Innowacja laserowa Icoone LASER MED 2 – STYMULACJA LASER + LED


Icoone Laser Med 2  łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.To innowacyjne połączenie mikrostymulacji generowanej przez głowicę z działaniem lasera i światła LED.

Fala 915nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki gdzie jest absorbowana przez lipidy w adipocydach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy.

WPŁYW NA TKANKI:

 • W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
 • Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów.
 • Przyśpiesza metabolizm komórkowy.
 • Przyśpiesza metabolizm organizmu.

 

ZALETY:

 • Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość.
 • Mocne działanie na głęboko zlokalizowaną tkankę tłuszczową.
 • Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.

 

Światło LED o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Wpływa również na zwiększenie przepuszczalności błony komórkowej adipocytów, co umożliwia uwolnienie tłuszczu do przestrzeni zewnątrzkomórkowej, bez uszkodzenia samej komórki.

WPŁYW NA TKANKI:

 • Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny.
 • Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
 • Przyspiesza metabolizm komórkowy.
 • Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.
 • Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

 

ZALETY:

 • Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
 • Fototerapia LED 650 nm nie jest zabiegiem ablacyjnym, w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
 • Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
 • Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.
 • Zabiegi są szybkie i efektywne.

Zabieg ICOONE Laser Med 2


Czas trwania zabiegu Icoone LASER MED 2 na ciało to 30-60 minut, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zabieg rozpoczynamy od programu BASE, który jest wykonywany na całe ciało i ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu, takie jak np. cellulit. Program BASE trwa 20 minut. Następnym etapem zabiegu jest program FOCUS, który koncentruje się na konkretnym obszarze, problemie nad którym pracujemy np. luźna skóra lub miejscowe złogi tłuszczu. Jeden program FOCUS trwa 10 minut. W trakcie jednego zabiegu ICOONE® wykonujemy zawsze jeden program podstawowy BASE i od jednego do czterech programów celowanych FOCUS.

⃰ Jeśli jest taka potrzeba zabiegi Icoone można wykonywać codziennie.

Programy Icoone Laser Med 2


PROGRAMY KOSMETYCZNE ICOONE® NA CIAŁO

Przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego.
Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz). Łącznie mamy do dyspozycji 22 programy kosmetyczne.

 

PROGRAMY KOSMETYCZNE ICOONE® NA TWARZ

Programy na twarz działają liftingująco, drenująco, poprawiają owal twarzy, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt.
Zabiegi na twarz z wykorzystaniem Icoone pozwalają spowolnić proces starzenia skóry i zachować młodzieńczy wygląd na dłużej. Są również doskonałym uzupełnieniem innych terapii na twarz, jak chociażby mezoterapii, infuzji tlenowej czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

 

PROGRAMY MEDYCZNE  ICOONE®

 

Przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne, program na obrzęki likwidujący problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Znajdziemy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach, a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit.
Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i przewlekle występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.

Badania potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów z wykorzystaniem tego systemu.


Wszystkie badania kliniczne, które zostały przeprowadzone na prestiżowych uczelniach we Włoszech i Francji, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów Icoone®. W latach 2007/2008 pod kierownictwem prof. Beniamino Palmieri przeprowadzono badania, które wykazały pozytywne zmiany w obszarze stymulowanym urządzeniem Icoone®, jak również potwierdziły niekwestionowane bezpieczeństwo zastosowania techniki Roboderm®. Na podstawie tych badań możemy stwierdzić, że urządzenie Icoone® jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem w zabiegach kosmetycznych, ale także doskonałym narzędziem w przypadku wielu problemów w funkcjonowaniu układu limfatycznego, krwionośnego, czy mięśniowego. Icoone® może być włączony do rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych np. po liposukcji, przy obrzękach pooperacyjnych oraz w celu poprawy jakości i kondycji blizn. Icoone® to bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • modelowanie sylwetki
 • cellulit
 • brak jędrności skóry, skóra luźna
 • wspomaganie po zabiegach liposukcji
 • problemy naczyniowe i obrzęki ciała oraz twarzy
 • zastój wody, uczucie ciężkości
 • blizny pooperacyjne oraz pooparzeniowe
 • zaparcia
 • regeneracja ciała po ciężkim wysiłku, relaks dla mięśni
Przeciwwskazania do zabiegu
 • choroby nowotworowe i do 5 lat po wyleczeniu
 • infekcje chorobowe
 • przepuklina
 • zapalenie żył
 • ciąża do 3 miesiąca
 • naczyniak
 • przerwania skórne
 • rozrusznik serca
 • bolesne żylaki
 • skłonność do krwotoków
Najczęściej zadawane pytania

Czy Icoone to odpowiedni zabieg dla mnie?

ICOONE jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się różnych problemów estetycznych. Pozwala stworzyć 36 programów - w tym 16 medycznych - zarówno na twarz jak i na inne obszary ciała. Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana w zabiegach na twarz, szyję i dekolt, a multimikrostymulacja stosowana jest również na okolice oczu i ust. Zabiegi są bezinwazyjne.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów: Drenaż - zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry oraz Fokus - czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu (na przykład modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, czy wyszczuplanie ud). ICOONE = Drenaż + Fokus

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć efekty?

Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Jedną sesję można wykonać w ramach relaksującego, regenerującego ciało masażu. W przypadku zabiegów funkcjonalnych ICOONE, należy przeprowadzić serię zabiegów, w zależności od obszaru ciała i stopnia zaawansowania niedoskonałości dobierany jest cykl sesji.

Jak często należy wykonywać zabiegi?

Zwykle cykl składa się z 10, 15 lub 20 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej. Ostateczna częstotliwość zależy od wskazań i jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Czy zabieg jest bolesny i jakie są odczucia?

Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. Zabieg może być bolesny kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3,4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Czy pękające naczynka oraz żylaki są przeciwskazaniem do zabiegu?

Nie, pod warunkiem że nie są zbyt rozległe. To jest kolejny sukces Icoone. Dzięki specjalnym programom medycznym oraz mikro-otworom zabieg jest bezpieczny dla osób z pękającymi naczynkami oraz żylakami. Technologia Icoone na "Wielki Szacunek" dla Naszej skóry, nie uszkadzając ani nie rozciągając jej.

Ile trwa zabieg?

DRENAŻ (20 minut) + FOKUS (1-4 x 10 minut), zabiegi podstawowe można łączyć z dowolnymi Fokusami 10-minutowymi, maksymalny czas zabiegu: 60 minut.

Co wyróżnia urządzenie Icoone Laser® MED 2 spośród dostępnych na rynku urządzeń do modelowania sylwetki?

Zgodnie z tymi badaniami praca urządzenia Icoone oparta jest na opatentowanej technologii Roboderm, która wykorzystuje technikę multi-mikrostymulacji. Innowacyjność budowy głowic zabiegowych sprawia, że zabiegi są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku (skóra naczyniowa nie jest przeciwwskazaniem). Jest to jedyne urządzenie na świecie, które ma do wyboru 3 rodzaje podciśnienia (w innych aparatach do masażu podciśnieniowego występuje tylko podciśnienie w głowicy głównej). Tutaj mamy możliwość wykorzystania podciśnienia – jest to opatentowana technologia dostępna tylko w urządzeniu ICOONE: 1. w głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej), 2. tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, po liposukcji), 3. poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie – ta technologia używana jest w zabiegach przy modelowaniu sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej - zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem. Kolejnym ważnym parametrem urządzenia jest rytmika czyli częstotliwość, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Rolki w głowicach obracają się w prawo, lewo, do środka i na zewnątrz, w zależności od potrzeb. Połączenie energii światła i lasera w głowicy Robosolo powoduje efekt fotochemiczny w tkankach powodując większą przepuszczalność komórek. Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adypocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozpad. Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w obrębie błony komórkowej, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo masaż dwiema niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

Cennik

Icoone Laser Med 2

kup zabieg on-line
Icoone Laser Med - 1 zabieg 40 min
300 zł
Icoone Laser Med - pakiet 5 zabiegów 40 min
oszczędzasz 125 PLN
1375 zł
Icoone Laser Med - pakiet 10 zabiegów 40 min
oszczędzasz 500 PLN
2500 zł
Icoone Laser Med - pakiet 15 zabiegów 40 min
oszczędzasz 1125 PLN
3375 zł
Cennik szczegółowy
1 ZABIEG PAKIET 5 ZABIEGÓW PAKIET 10 ZABIEGÓW PAKIET 15 ZABIEGÓW
ICOONE LASER MED 30 MIN 230 zł 1050 zł 1900 zł 2550 zł
ICOONE LASER MED 40 MIN 300 zł 1375 zł 2500 zł 3375 zł
ICOONE LASER MED 50 MIN 380 zł 1725 zł 3150 zł 4200 zł
ICOONE LASER MED 60 MIN 450 zł 2075 zł 3750 zł 5025 zł
KOSTIUM DO ZABIEGÓW 100 zł 100 zł