add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Mezoterapia skóry wokół oczu

Mezoterapia skóry wokół oczu

nawilżenie okolicy oczu, likwidacja cieni pod oczami, likwidacja worków pod oczami

Rewitalizacja skóry wokół oczu

Skóra wokół oczu to wyjątkowo cienka i delikatna tkanka  – znacznie bardziej wrażliwa niż skóra w pozostałych częściach twarzy. Dodatkowo zredukowana jest grubość tkanki podskórnej, jak również występuje niewielka ilość gruczołów łojowych, powodując szybsze wysuszanie, a co za tym idzie szybsze pojawianie się zmarszczek w tym rejonie. Intensywna praca naszych oczu dodatkowo powoduje powstanie zmarszczek mimicznych. Oczy to obszar, po którym najbardziej widać negatywny wpływ trybu życia – stres, brak snu, niewłaściwa dieta, która w efekcie powoduje zastoje limfy i obrzęki.
Najczęstszym objawem starzenia się skóry wokół oczu są:

– cienie pod oczami
– zmarszczki
– przesuszona skóra
– worki pod oczami (obrzęki)

Najskuteczniejszym i najpopularniejszym rozwiązaniem tych problemów jest zabieg mezoterapii – rewitalizacji skóry wokół oczu. Zabieg ten, dostarcza bezpośrednio do skóry właściwej substancje lecznicze, odżywcze i regenerujące. Dobrane przez lekarza bezpieczne preparaty, zawierające między innymi kwas hialuronowy, retinol, witaminę A, E, D, B2, B5, wstrzykiwane są w dolne warstwy skóry za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle. Ich zadaniem jest zintensyfikowanie mikrokrążenia w naczyniach krwionośnych. Preparaty dedykowane do okolic oczu dodatkowo zawierają takie substancje jak witamina C, ruszczyk, jagoda, rozmaryn, które intensywnie rozjaśniają skórę wokół oczu, przywracając jej blask i redukując obrzęki.
Zabieg rewitalizacji skóry wokół oczu trwa ok 15 min, a dzięki znieczuleniu kremem zazwyczaj jest bezbolesny i już po jednej procedurze przynosi pożądane efekty. Zaleca się wykonywanie go regularnie w celu utrzymania dobrej kondycji, nawilżonej, odżywionej i młodej skóry wokół oczu.

Bezpieczna metoda stosowana do poprawy jakości skóry

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na śródskórnym podawaniu substancji aktywnych w określone miejsca twarzy/ciała celem poprawy jej kondycji i odpowiedniego odżywienia/nawilżenia.

W zależności od wskazań, wykorzystujemy różnego rodzaju preparaty dostosowane działaniem do naszych potrzeb.

Preparaty do mezoterapii mają bardzo różnicowany skład – począwszy od kwasu hialuronowego stabilizowanego lub niestabilizowanego, poprzez liczne witaminy, aminokwasy, minerały, na peptydach biomimetycznych kończąc.

Podstawowe efekty wywoływane przez mezoterapię to nawilżenie skóry, przywrócenie jej blasku, poprawa jej napięcia i ujędrnienie. Dodatkowo, zabieg bardzo mocno stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu efekt odmłodzenia i rewitalizacji trwa dłużej, niż obecność wprowadzonych substancji.

 

Rodzaje mezoterapii dedykowanej dla okolicy oka

 • RRS® HA Eye – nawilżenie okolicy oczu, poprawa mikrokrążenia, rozjaśnienie skóry, poprawa konturu

 • Dermaheal Dark Circle – likwidacja cieni pod oczami

 • Dermaheal Eyebag Solution – likwidacja worków pod oczami

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Oznaki starzenia się skóry - zmarszczki
 • Cienie pod oczami
 • Worki pod oczami
 • Przesuszona skóra
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża lub karmienie piersią
 • Alergia na składniki preparatów do mezoterapii
 • Cukrzyca
 • Stany zapalne skóry
 • Stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg?

Śródskórnie podajemy odpowiednie dawki substancji leczniczych w okolicy powiek i pod oczami. Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem zewnętrznym za pomocą specjalnego kremu. Zabieg wykonujemy 3-5 razy w odstępach 2-4 tygodniowych.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Cennik

Mezoterapia okolic oczu.

kup zabieg on-line
RRS® HA Eye - nawilżenie okolicy oczu
200 zł
Filorga Nctf 135 Ha
300 zł
NANOSOFT BOOSTERS by Filorga
350 zł
Dermaheal Dark Circle - likwidacja cieni pod oczami
300 zł
Dermaheal Eyebag Solution - likwidacja worków pod oczami
300 zł