add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Dr Cyj

Dr Cyj

Leczenie łysienia

Peptydowa terapia włosów

Zahamuj wypadanie włosów

Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.  Terapię należy powtórzyć po roku.

 

Również dla mężczyzn

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

 

Efekty zabiegu

 

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Łysienie androgenowe
 • Cienie i przerzedzone włosy
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie
 • Terapie łączone w nadmiernym wypadaniu włosów
 • Pielęgnacja skóry głowy
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Ciąża lub karmienie piersią
 • Alergie na składniki preparatu
 • Zmiany skórne
 • Choroby skóry
 • Przyjmowanie leków immunosupresyjnych
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Cukrzyca
Najczęściej zadawane pytania

W jakim celu stosuje się zabieg Dr Cyj?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Ile trwa zabieg?

Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Jaki efekt można uzyskać?

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Ile zabiegów należy wykonać, aby osiągnąć pożądany efekt?

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Cennik

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się 4 sesje co dwa tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach. Zabieg dostepny w ReNew Sopot i ReNew Słupsk.

kup zabieg on-line
Pojedynczy zabieg
800
Pakiet 4 zabiegów
oszczędzasz 400 PLN
2800