add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone
Termolfting Sublime Syneron Candela

Termolfting Sublime Syneron Candela

Podnoszenie owalu twarzy, ujędrnianie skóry.

Termolifting są to zabiegi medycyny estetycznej, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością. Polegają one na podgrzaniu skóry właściwej, co skutkuje obkurczeniem kolagenu oraz stymulacją do produkcji nowego kolagenu w skórze.

 

Technologia elos

Unikalna procedura Sublime polega na objętościowym podgrzaniu skóry do głębokości 3.5mm aplikatorem elõs™emitującym światło o długościach fali 700-2000nm i prąd RF. Efektem grzania wzdłuż tzw. wektorów jędrności jest natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowych oraz rozpoczęcie transformacji kolagenu. W trakcie jednego zabiegu wykonywane jest od 3 do 5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę  ~50 .

Efektywnie poprawia napięcie skóry pod linią oczu i brwi oraz wokół  linii szyi. Rozwiązuje problem starzenia się skóry w obszarze policzków oraz redukcja zmarszczek wokół oczu. Zwiększa się gęstość skóry, staje się ona bardziej sprężysta i elastyczna. Zmarszczki są zniwelowane, bruzdy nosowo-wargowe – spłycone, a opadające policzki – podniesione. W rezultacie poprawia się owal całej twarzy.

 

Widoczne efekty

Efekt po zabiegu Sublime  u naszej pacjentki w ReNew Institute. Efekt natychmiastowy!

 

 

 

 

 

Zabieg Sublime polecany jest również przed wielkim wyjściem „Red Carpet”.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
  • Oznaki starzenia się skóry - zmarszczki
  • Brak jędrności skóry - ramiona, brzuch, uda
  • Rewitalizacja skóry dłoni
Przeciwwskazania do zabiegu
  • Ciąża lub karmienie piersią
  • Rozrusznik serca
  • Cukrzyca
  • Nowotwór
  • Choroby stymulowane światłem (np. epilepsja)
Najczęściej zadawane pytania

Jakie efekty można uzyskać?

Efekt jest bardzo naturalny - wyglądasz młodziej, skóra jest jędrna a owal twarzy na odpowiedniej pozycji i jednocześnie Twoja mimika jest bez zmian. Zabieg jest w 100% bezinwazyjny, dlatego bezpośrednio po nim możesz iść do pracy, na imprezę czy też sesje zdjęciową. Sublime doskonale ujędrnia skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion i ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Rewitalizuje skórę dłoni.

Jak wygląda zabieg?

Sublime w dużym uproszczeniu to bardzo silny zabieg termoliftingu, w którym wykorzystane są dwie energie: światło i prąd bipolarny. Innowacyjne wykorzystanie prądu bipolarnego pozwala bezpiecznie dostarczyć temperaturę wymaganą do skutecznego oddziaływania na kolagen (lifitng), melaninę (przebarwienia) i hemoglobinę (popękane naczynka), bez przegrzewania wierzchnich warstw skóry. Dodatkowo skuteczność i komfort procedury zwiększa aktywne chłodzenie obszaru zabiegowego.

Kiedy jest widoczny efekt zabiegu?

Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się przez kilka dni . W celu uzyskania trwałego efektu należy go powtórzyć w odstępach 3 tygodniowych. Zadowalające rezultaty są osiągane na skutek przebudowy struktury białkowego rusztowania naszej skóry. Proces ten wymaga czasu, skurcze włókien kolagenu widoczne są od razu po zabiegu, powstawanie nowych włókien kolagenowych, jest procesem trwającym od miesiąca do 6 miesięcy.

Ile zabiegów będzie potrzebnych do uzyskania pożądanego efektu?

Liczba zabiegów zależy od stanu skóry i jest ustalana indywidualnie. W celu uzyskania optymalnych efektów zabieg Sublime jest przeprowadzany zazwyczaj w serii od trzech do pięciu zabiegów w odstępach od trzech do czterech tygodni. Optymalny, czyli końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskuje się po 3-6 miesiącach od zabiegu.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu można od razu wrócić do swoich zajęć - przez pierwsze dwa tygodnie należy jedynie unikać intensywnego opalania. W celu wspomożenia syntezy kolagenu, zaleca się zabiegi oraz kremy z witaminą C, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu. Zapewniamy całą linię specjalistycznych dermokosmetyków z wysokimi stężeniami witaminy C .

Cennik

Termolifting Sublime

kup zabieg on-line
Twarz
600 zł
Twarz + szyja
500 zł
Twarz + szyja + dekolt
700 zł
Twarz + szyja + dekolt
700 zł
Brzuch
600 zł
Uda przód/tył
600 zł
Uda przód + tył
800 zł
Kolana
500 zł
Dłonie
500 zł
Ramiona
600 zł