add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Adivive Lipotransfer

Adivive Lipotransfer

Adivive Lipotransfer

ELIKSIR MŁODOŚCI Nowatorski przeszczep tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste Autogenny wypełniacz bogaty w komórki macierzyste

ADIVIVE – nowatorski przeszczep tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste.

U każdego człowieka z biegiem lat dochodzi do lipodystrofii, czyli naturalnego zaniku tkanki tłuszczowej. Idealnym rozwiązaniem jest autotransplantacja – pobranie tłuszczu z miejsc, w których jest go w nadmiarze i przeszczepienie tam, gdzie zaczyna go brakować.

Przeszczep tłuszczu w technologii Adivive™ pozwala na odseparowanie najbardziej wartościowych i najmłodszych komórek tłuszczowych bogatych w komórki macierzyste. To ELIKSIR MŁODOŚCI, który przywraca skórze blask, świeżość i młodzieńczy wygląd.

 • Technologia Adivive ™ – jako pierwszy na świecie system do separacji tkanki tłuszczowej, otrzymała amerykański certyfikat – atest FDA.

 

Na czym polega przeszczep tłuszczu Adivive?

Pobrana w trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa poddawana jest separacji z zastosowaniem opatentowanej technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit). W rezultacie pozyskiwana jest frakcja pozbawiona starych oraz uszkodzonych komórek, bogata natomiast nie tylko w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe, lecz również w bezcenne komórki macierzyste. Frakcja ta nazywana Pure Gold, oprócz właściwości wypełniających, stanowi prawdziwy eliksir młodości.

Właśnie ten eliksir używany jest do precyzyjnego modelowania twarzy  i ciała, z jednoczesnym efektem rewitalizującym oraz odmładzającym. Podane komórki bez problemu się przyjmują, unaczyniają oraz zaczynają funkcjonować w miejscu przeszczepu, stanowiąc naturalny, autogenny wypełniacz. To w znaczny sposób podnosi skuteczność oraz trwałość efektów procedury bez konieczności wszczepiania materiału w nadmiarze. Podstawową wadą dotychczasowo wykonywanych transferów tłuszczowych było przemijanie efektu wypełnienia. W tradycyjnych zabiegach ocenia się, że tylko do 30% objętości tłuszczu pozostaje trwale w miejscu podania.

Wykorzystując zdolność komórek macierzystych do ciągłego samoodnawiania się, nie tylko uzupełniamy ubytki, ale również motywujemy skórę do odtwarzania własnej struktury. Dzięki temu, że komórki macierzyste są pozyskiwane z naszego własnego organizmu, są bardzo skuteczne i całkowicie bezpieczne, nawet dla alergików. Brak reakcji odrzucenia przeszczepu przez organizm, czyli bezpieczeństwo po-zabiegowe to dodatkowa zaleta zabiegu.

 

Schemat terapii

Procedura rozpoczyna się od pobrania własnej tkanki tłuszczowej najczęściej z okolic kolan, brzucha, ud, pośladków. Za pomocą systemu Adivive z pobranej tkanki tłuszczowej odseparowuje się jej najbardziej wartościową frakcję, jest to najzdrowsza oraz najmłodsza tkanka wzbogacona o komórki macierzyste. Zabieg jest całkowicie sterylny, ponieważ odbywa się w układzie zamkniętym.

 

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem Adivive™ konieczna jest konsultacja z lekarzem, który zleci pacjentowi badania niezbędne do zakwalifikowania go do zabiegu.

 

Efekty po zabiegu lipotransferu

Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i trwały, natomiast efekt odmładzający narasta stopniowo w ciągu trzech miesięcy. W wyniku działania ADIVIVE efekt wypełnienia utrzymuje się przez wiele lat w formie niemal niezmienionej (w miejscu podania utrzymuje się około 80% objętości).

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Ubytki tkanki tłuszczowej w obszarze twarzy
 • Utrata elastyczności skóry
 • Ubytki tkanki tłuszczowej w okolicy kości policzkowych
 • Bruzdy i zmarszczki
 • Opadające policzki
 • Utrata jędrności biustu w wyniku starzenia się skóry lub karmienia piersią
 • Utrata jędrności skóry dłoni
 • Chęć poprawienia kształtu pośladków
 • Uzupełnianie ubytku tkanki po wszelkiego rodzaju wypadkach, zabiegach chirurgicznych
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna)
 • Zakrzepica w wywiadzie
 • Infekcje skóry
Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Procedura zabiegowa następuje w znieczuleniu miejscowym.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i trwały, natomiast efekt odmładzający narasta stopniowo w ciągu trzech miesięcy. W wyniku działania ADIVIVE efekt wypełnienia utrzymuje się przez wiele lat w formie niemal niezmienionej (w miejscu podania utrzymuje się około 80% objętości wyjściowej).

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Jest to zabieg lunchowy, po nim można wrócić do codziennych zajęć.

Czy są jakieś skutki uboczne zabiegu?

Może pojawić się niewielki obrzęk z siniakiem oraz z napięciem skóry, który może utrzymywać się do trzech dni.

Cennik

Lipotransfer Adivive.

kup zabieg on-line
Cała twarz
5000
Cała twarz + grzbiety dłoni
5500
Dolina łez / Dłonie / Policzki / Usta
3500
Piersi
9000
Pośladki
12000
Koncentrat multipotencjalnych komórek macierzystych do zabiegu lipotransferu
2000