add arrow fb fav insta paragraph tw search btn phone

Strona jest w trakcie przebudowy i w związku z tym posty oraz ceny moga być nie aktualne

Teosyal Redensity II – likwidacja cieni pod oczami

Teosyal Redensity II – likwidacja cieni pod oczami

Korekta doliny łez i okolicy oka

REDENSITY II – korekta doliny łez i okolicy oka

Redensity II  w sposób bezpieczny i skuteczny wypełnia zapadnięcia pod oczami. Preparat nie powoduje nacisku na tkanki, dzięki czemu nie pojawiają się obrzęki, a jego wyjątkowość polega na tym, iż żel nie pęcznieje od razu, ale stopniowo i kontrolowanie pochłania wodę, w związku z czym nie ma problemu powstawania nierówności i grudek.

Redensity II to połączenie kwasu hialuronowego z wyjątkowymi składnikami, które odmładzają okolicę oka.

 • Kwas hialuronowy – wypełnia okolicę oczodołu oraz przykrywa cienie pod oczami, nawilża,
 • Antyoksydanty – dezaktywują wolne rodniki i spowalniają starzenie się tkanek,
 • Aminokwasy – zwiększają namnażanie nowych włókien kolagenu i elastyny,

Redensity II to innowacyjny preparat na bazie żelu składający się z usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczonego do leczenia okolicy oka, który zapewnia naturalny i długoterminowy rezultat. Preparat wypełnia obszar oczodołu, między innymi dolinę łez, niewielkie worki pod oczami, redukuje cienie, a ponadto posiada działanie nawilżające, antyoksydacyjne, regeneracyjne – dzięki kompleksowi aminokwasów, oraz właściwości pobudzające proces przebudowy skóry – powoduje namnażanie włókien kolagenowych.

Redensity II pobudza procesy przebudowy skóry, posiada także działanie antyoksydacyjne, zawiera witaminę B6, cynk, miedź i minerały. Stosowany jest również do likwidacji cieni powstających w skutek zapadnięcia tkanek podporowych okolicy oczu.

Redensity II został zaprojektowany w laboratorium medycznym. Preparat był testowany w Szwajcarii oraz Francji i jest całkowicie bezpieczny. Podczas dziewięcioletnich badań wykazano, iż 100% pacjentów było usatysfakcjonowanych z działania wypełniacza Redensity II. Preparat zawiera lidokainę, która wraz z powierzchownym znieczuleniem skóry, powoduje iż zabieg jest w zupełności bezbolesny

Zabieg

Zabieg wykonuje doświadczony i przeszkolony lekarz, co zapewnia precyzję i bezpieczeństwo jego wykonania. Zabieg wykonujemy jednorazowo, a efekt utrzymuję się ok. 12 miesięcy.

Po zabiegu

Efekt zabiegu to wyrównana, wygładzona i rozświetlona powierzchnia oka.

W zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu, najczęściej obserwowanymi reakcjami jest delikatny obrzęk, bolesność w miejscu iniekcji, świąd oraz zasinienia. Reakcje te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu.
Po zabiegu nie zalecane jest nakładanie makijażu przez 12 godzin. W ciągu dwóch tygodni po zabiegu należy unikać długiego przebywania na słońcu, narażania się na działanie promieni UV, przebywania w temperaturze poniżej 0°C oraz korzystania z sauny i hammamu.

 

Efekt zabiegu

Zabieg REDENSITY II w połączeniu z toksyną botulinową.

 

kup zabieg on-line
Wskazania do zabiegu
 • Redukuje cienie pod oczami
 • Likwiduje „worki” pod oczami
 • Rozświetla i wygładza powierzchnię doliny łez
 • Nawilża i regeneruje skórę
Przeciwwskazania do zabiegu
 • Infekcje skórne w miejscu zabiegowym.
 • Uczulenie na preparat – kwas hialuronowy
 • Ciąża okres karmienia piersią
 • Tendencja do powstawania bliznowców
 • Niewyrównana cukrzyca
Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Podanie znieczulenia nie jest konieczne, ponieważ preparat zawieraj lidokainę - środek znieczulający. Preparaty z kwasem hialuronowym nie powinny być stosowane jednocześnie z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją.

Cennik

Redensity II - wypełnienie doliny łez, likwidacja cieni pod oczami

kup zabieg on-line
Redensity II - korekta doliny łez i okolicy oka
1000 zł